Obsah fóra www.indiani-diskuse.cz www.indiani-diskuse.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Severní Čechy, Teplice, Honza...

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani-diskuse.cz -> Seznámení, kamarádi, kmeny
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: út duben 24, 2012 11:58 am    Předmět: Severní Čechy, Teplice, Honza... Citovat

Rád bych poprosil a sehnal kamarády na indiány z Teplicka a okolí, nejsem přímo s Teplic, ale z Bystřan, je mi 33let a pokud si dospělí, prosím ozvi se ... email: tatrankatatanka@seznam.cz
Honza Šádek

Spící Medvěd
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 8:03 am    Předmět: Re: Severní Čechy, Teplice, Honza... Citovat

Honza napsal:
Rád bych poprosil a sehnal kamarády na indiány z Teplicka a okolí, nejsem přímo s Teplic, ale z Bystřan, je mi 33let a pokud si dospělí, prosím ozvi se ... email: tatrankatatanka@seznam.cz
Honza Šádek
Pláně nebo lesy ?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2012 10:18 am    Předmět: Citovat

Zjistil sem že to není tak jednoduché jaký indiány dělám, období? Nejsem tak zkušený abych věděl jakou dobu dělám? Z neznalosti dělám atrapy.. Hodně sem toho skazil !Hledám Siouxse kteří korálkovali květiny asi Santee.. Repliky nemám... Vše co sem udělal sem daroval.. Vpodstate dělám dnešní dobu..
Byl sem dlouho v nemocnici, sem nemocný.. a má nemoc mě omezuje.
Sem sám na indiány...

Naposledy upravil Honza dne ne srpen 04, 2019 4:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2012 7:13 pm    Předmět: Citovat

http://www.indiancorral.cz/cz/index.php?p=25&PHPSESSID=ffdb2ce2620ccf2fb6590ce7dfcbe5ef
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: út listopad 10, 2020 9:45 pm    Předmět: Jste mým chlebem,do koho se mám zakousnout ? Citovat

Savage, dal sem to sem kamarádi, to je nádherné, nebudu vykat…HURÁ SEM MEZI KAMARÁDY A MŮŽU VÁM TYKAT!!!! I KDŽ VÁS NEZNAM, MÁTE DOBROU POVĚST…Vy mě také neznáte, snažím se mít čistou mysl a dobré srdce… A nezkoumám spiritualitu a ani náboženství …Baví mě tvůrčí rozmanitost řemesel Domorodých Američanů. Používám obrázkové písmo, zatím jedno a další jedno od kamarádu s Ekvádoru a mé vymyšlené písmo. Takže používám dohromady tři obrázkové písma.. To první je dobové Dakotové. Vým co znamená, chci tím zdůraznit, naší lidmi chybně uměle vytvořenou civilizaci, odtrhnutou od přírody.
Jsme, NÉ VŠICHNI, škodlivé bakterie země…Od počátku věků je země až dodneška nasáklá AŽ SE TO BOJÍM ŘÍCT …To druhé je okouknuto a schváleno od kamaráda Manua, můžu jej nosit a to třetí je mé vymišlené…
Děkuji vám….. TYKÁM... Shocked

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani-diskuse.cz -> Seznámení, kamarádi, kmeny Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: