Obsah fóra www.indiani-diskuse.cz www.indiani-diskuse.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poděkování tomuto forum, říct co máte na srdci..

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani-diskuse.cz -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: st prosinec 23, 2020 8:48 pm    Předmět: Poděkování tomuto forum, říct co máte na srdci.. Citovat

Děkuji Eagle-Eye a Spazi a Savage! Kteří jediný mi odpovídají na mé záludné otázky. A mají semnou trpělivost!!! Děkuji těm co mi odpovídají, ale ne tak často...Sou vánoce. Přeji vám všem prozářený život zdravím, štěstím, láskou, se zpěvem radosti a harmonie. SEM RÁD ŽE TOTO FORUM EGZISTUJE, JE TO JEDINÝ ZDROJ KTERÝ POTŘEBUJI... JEŠTĚ JEDNOU DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK!!!!!!!! Raduji se z nových zkušeností... Co sem dáváte.... Hlavně výrobu řemesel....
Dííííííííky vám všem za střípky do mozaijky na radosti z tvoření nádherných věcí.

Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: út duben 20, 2021 7:36 pm    Předmět: Pděkování Citovat

Ahoj Eagle-Eye Surprised) .. KAMARÁDE! Si hodný člověk a děkuji že si upřímný a si trpělivý na mě!! Ta knížka od tebe je nádherná, mam co zkoumat…!!! Překládám si knížku od tebe každý den! Od té doby co mi přišla MAM ZNÍ VELKOU RÁDOST!!!!! Ta knížka je MUJ POKLAD a sem z překladem na straně 9. Ještě jednou ti děkuji Surprised) ….
Ahoj Savage děkuji za odpovědi, každá nová informace je mou radostí hlavně z tvořivé rozmanitosti Domorodých Američanů.. A nesmim zapomenout i na Sapazi…. Máte semnou trpělivost.. !!!!!!!
Bojím se že přeteče, to by mě mrzelo…!

Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2021 7:41 pm    Předmět: Citovat

Ale neboj, nic jiného se tady neděje a já jsem rád, pokud mohu s něčím poradit nadšenci jako jsi ty.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani-diskuse.cz -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: