Indián a sestřička

Odpovědět
Siky
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř úno 07, 2007 11:08 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Siky »

A jak hodnotíte film Indián a sestřička? Řekl bych že dobrý.
http://www.ceskatelevize.cz/specialy/in ... ofilmu.php

Zajímavý rozhovor s rejžou: http://www.ceskatelevize.cz/specialy/in ... arczyk.php

Mimochodem "Kančí hlava" je dobrý jméno.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Už jsem to psal na indiancorral, přišlo mi to trochu nepřesvědčivé a nerálné.
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Celkem se mi to libilo pac tam byli Indiani a Cikani coz mam rad, ale jinak je ten film naprosto zbytecny.Vyplacany filmovy material.Dalo by se z toho vytezit vic.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Jiri
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 38
Registrován: pát črc 27, 2007 8:29 pm
Bydliště: Uherský Brod/Újezdec

Příspěvek od Jiri »

čekal sem víc :cry:
Miloslav Pletánek
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 23, 2010 7:33 pm

Příspěvek od Miloslav Pletánek »

Savage píše:Celkem se mi to libilo pac tam byli Indiani a Cikani coz mam rad, ale jinak je ten film naprosto zbytecny.Vyplacany filmovy material.Dalo by se z toho vytezit vic.
Časem se jistě dočkáme homosexuálního vymívání mozku o tom jak dva indiánští chlapíci založili rodinu a vychovávali děti. Nicméně indiáni v tom mají jasno!


(Severoameričtí domorodci, konkrétně dvě nejpočetnější indiánská etnika Navahů a Čerokíů, kterých v USA žije přibližně 600 tisíc, neuznávají rozhodnutí Nejvyššího soudu Spojených států, který stanovil, že manželství mohou uzavírat také osoby téhož pohlaví. Indiáni žijící v rezervacích mají totiž na svých územích vlastní legislativu, která nepodléhá té federální. Navahové a Čerokíové se tedy vydali na válečnou stezku. Podobně se vyjádřila i menší indiánská etnika. Přibližně jeden milion původních obyvatel severní Ameriky žijících ve Spojených státech tak na svých územích nebude aplikovat rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, který 26. června t.r. redefinoval pojem manželství....)








radiovaticana.cz
Odpovědět