Poděkování tomuto forum, říct co máte na srdci..

Odpovědět
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Poděkování tomuto forum, říct co máte na srdci..

Příspěvek od Honza »

Děkuji Eagle-Eye a Spazi a Savage! Kteří jediný mi odpovídají na mé záludné otázky. A mají semnou trpělivost!!! Děkuji těm co mi odpovídají, ale ne tak často...Sou vánoce. Přeji vám všem prozářený život zdravím, štěstím, láskou, se zpěvem radosti a harmonie. SEM RÁD ŽE TOTO FORUM EGZISTUJE, JE TO JEDINÝ ZDROJ KTERÝ POTŘEBUJI... JEŠTĚ JEDNOU DÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍK!!!!!!!! Raduji se z nových zkušeností... Co sem dáváte.... Hlavně výrobu řemesel....
Dííííííííky vám všem za střípky do mozaijky na radosti z tvoření nádherných věcí.
Děkuji Vám....
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Pděkování

Příspěvek od Honza »

Ahoj Eagle-Eye :o) .. KAMARÁDE! Si hodný člověk a děkuji že si upřímný a si trpělivý na mě!! Ta knížka od tebe je nádherná, mam co zkoumat…!!! Překládám si knížku od tebe každý den! Od té doby co mi přišla MAM ZNÍ VELKOU RÁDOST!!!!! Ta knížka je MUJ POKLAD a sem z překladem na straně 9. Ještě jednou ti děkuji :o) ….
Ahoj Savage děkuji za odpovědi, každá nová informace je mou radostí hlavně z tvořivé rozmanitosti Domorodých Američanů.. A nesmim zapomenout i na Sapazi…. Máte semnou trpělivost.. !!!!!!!
Bojím se že přeteče, to by mě mrzelo…!
Děkuji Vám....
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Ale neboj, nic jiného se tady neděje a já jsem rád, pokud mohu s něčím poradit nadšenci jako jsi ty.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

KAMARÁDI ....

Příspěvek od Honza »

Díky vám ste mí KAMARÁDI O KTERÝCH SE MI ANI NESNĚLO, DĚKUJI ZA RADY ! Mam výborného kamaráda a ještě dva kamarády s Ekvádoru a KAMARÁDY VÁS! Máte v sobě ůctu : + má vždycky přednost před mínusem a vy ty hodnoty máte, sem rád že sem ve společnosti hodných lidí přírody a ostatních... Vy mě učíte to co léta sem nevěděl..
Děkuji Vám....
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Jména ?

Příspěvek od Honza »

Domodí Američané USA , někde sem čet že měli na jednu osobu více jmen. Moje jméno je moje soukrome to se neříká
Druhé jméno se už říká a říkám si Kulhaví medvěd. Já kulhám na jednu nohu
Proč medvěd ? U domorodých Američanu sem ve znamení medvěda ( asi Čerokiové).. Mam namysli jediný kmen co má písmo v 19stol. A třetí jmeno to si možná pletu že měli 3. jmena.
Děkuji Vám....
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Psaní pro Savage

Příspěvek od Honza »

Ahoj Velký kamaráde...!!!!!!!
Savage napsal sem ti do Soukromé zprávi psaní, prosím až budeš mít čas spomen si na to psaní, píši že sem ti dlouho nic nenapsal a že mě to mrzí...
Děkuji Vám....
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Brk, bez praporů, uprostřed temena čelenky?Imitace per,flauš

Příspěvek od Honza »

+Co znamená oholené brko přidělané na hoře čapky u čelenky klasické pera kolem hlavy dokola? Upozornuji nedělám šamanyzmus, ale na to brko sem zvědav?
+ A jak je to s imitacemi býlích krocaních per s obarvenou s polovic ke špici konce načerno – ne tuží, ale je jinou barvou u které nejde vidět prostředek brk býlí,, asi se to neobarvené jmenuje dřík“ Sou ty imitace per povoleny na táboření u vás 19stol? Vší silou se snažím mít něco co splnuje požadavky při táboření i přesto že tábořit nebudu ze zdravotních důvodů = nejsem tak dalece de mi o náhražky. Kdyby bili praví orlí tak asi máte nějaké pravidla, že to u vás mohou nosit určení, ale ne náhražky!? Dělám čelenku s náhražkami orlích per a je to kvůli tomu kýč..To já jen ze zvědavosti i když nemám opravdová orlí brka snažím se alespoň se co nejvýce to udělat věrohodně..!!!! A budu to muset šoupnout na dnešní dobu…
+A jak je to s omotáním bavlnek prostředního oholeného brka na čelence, dělali to v 19 stol. Asi ke konci ..Nebo musím sehnat lýko na omotávání = není to opět kýč ? Mam kukuřičné šustí dá se použít, je to stylovka? A ta bavlnka, lýko , šustí se omotává na potřeném lepidlem na ten dřík? Omotat to ostny tak dalece nejsem… O šustím se tu ve foru něco píše, mam takoví pocit?
Upozornuji že nedělám stylovou čelenku 19 stol. Alespon se snahou se k tomuto století co nejvýce přiblížit… SEM SAMOUK A CHYBÍ MI VAŠE TÁBOŘENÍ A PRAXSE!!!!!!!!!!!! Já po čelence stylové nemám zájem…. Mam na misli pravá z dravců…
Rád bych použil na to brko bavlnku, mam ten brk potřít lepidlem Herkulesem a omotat?
Kamarádi moc a moc děkuji Vám , ste hodní lidé a musím si toho hodně vážit, protože Vás vnímám že Vás nechci stratit a je to tím že cca 30let sem bil samorost a nikdo se nenašel kdo by mi pomáhal… A najednou ste pro mě lavinou informací a hodně mě to baví, čelenku už mam udělanou, ale nesehnal sem červený flauš , měli špinavě zelený, není to kýč? Nebo se to nosilo vruzných barvách stím moderním flaušem a klidně se to vejde na 19stol ? Hodně mě to pohladí na srdci… Děkuji Vám KAMARÁDI….
Děkuji Vám....
Odpovědět