Fotky z táboření

Nestyďte se, posílejte, postujte, podělte se s ostatními
Odpovědět
Dva hlasy
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 246
Registrován: pon úno 12, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Dva hlasy »

Métá?xestse Ohnéssese píše: S kamarády jsme chtěli ukončit věčné debaty, zda naše primitivní luky jsou, nebo nejsou schopny zranit, případně zabít běžnou vysokou... a střelbou na klasické terče vycpané senem to prostě neověříte...
Jo, to je fakt. Ikdyž si teda myslím, že zvěř se tenkrát asi lovila na větší vzdálenost, než se ,my všeobecně, dokážeme spolehlivě trefit.
Ale tento důvod je myslím každému jasný.

Ikdyž způsob podání byl možná krapet nešťastný, zase si tu nehrajme na takové mystiky.
yunb ye nah
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned dub 13, 2008 8:07 pm

Příspěvek od yunb ye nah »

...vazeni pokud pouzivate ocelove hroty,tak zrovna tato varianta terce je dost UBOHA...dej si smrkovou coulku desku a pokud ti bude cumet hrot tak s tim dozajista zabijes
...pokud mas pazourkove jde udelat kozeny terc - zbytku kuzi ma urcite kazdy dost
...a tlachy o mystice si nech...na fotkach se tam mava dymkou - to neni "mystika"??

osobne nepovazuji to ze mi vadi pozovani u prospikovane daniely za mystiku , spis je to o pristupu k tomu co je okolo nas

A prumzslove chovana zvirata - to je veci kazdeho a jeho svedomi,jestli bude konzumovat a tim podporovat tyrana zvirata - co si budem vykladat je velmi malo velkochovu kde se ty zvirata maj jakstks
Uživatelský avatar
vlk
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 305
Registrován: stř bře 28, 2007 11:41 am
Bydliště: Slovensko/Prešov

Příspěvek od vlk »

moj nazor je, ze pokial ste mali tu "danělu" nevyvrhnutu, teda s vnutornostami, tak OK, v opacnom pripade je to len dalsi pokus s nie 100% podmienkami...
pre mna je skor "neprijatelny" pocet sipov, nie samotne prestrelenie mrtveho tela.

PS: ...pozrime sa, kolko odbornikov na "priemyselny" chov zvierat a ich utrpenie!!!
je ľahké byť odvážny z diaľky...
Námomóhtóhta
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 220
Registrován: čtv dub 10, 2008 11:04 am

Příspěvek od Námomóhtóhta »

vlk píše:moj nazor je, ze pokial ste mali tu "danělu" nevyvrhnutu, teda s vnutornostami, tak OK, v opacnom pripade je to len dalsi pokus s nie 100% podmienkami...
pre mna je skor "neprijatelny" pocet sipov, nie samotne prestrelenie mrtveho tela.
Tak tohle podepisuji. 8)
Kosovo je Srbsko!
Métá?xestse Ohnéssese
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 151
Registrován: stř úno 14, 2007 12:43 pm
Bydliště: Pečky, Kolín

Příspěvek od Métá?xestse Ohnéssese »

Nic proti pánové,
já si skvěle užil stylové táboření bez moderních vymožeností plné výletů do okolí, vzájemných soubojů na tupáky, rvaček s palicema, stopovaček, stylového jídla, lakrosu, soutěží v rozdělávání ohně, běhu s kopím, střelbou z luku zmrzlejma rukama, vystopovaním lišek až k jejich noře, střelbou z palných zbraní, potní chýší...
V rámci táboření jsem ověřil funkčnost svých výrobků, získal spoustu poznatků o praktičnosti a nepraktičnosti jednotlivých součástí výbavy...
A Vy se vozíte na jedné dvou fotkách...
Předpokládal jsem na tomto foru dotazy spíš jiného typu... teď vím, že jsem se mýlil...

Eye, prosím Tě promázni to tady, myslím, že tahle diskuse už je o ničem...
Pánové, svoji galerii z netu odstraňuji, snad časem emoce trochu vychladnou...
Hó?ótóva nahtsevoneotse, nestseohkesáa? éveévanéhéme.
Hévéése
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

A co si čekal?
Kdo ví o čem tvůj experiment byl tak do toho neštourá a ti druzí- je jich dost a vždycky se ozvou
Já jen jeden dotaz- to maso muselo bejt poznamenaný všema těma střelama, okolo zapíchlýho hrotu to není nejlepší pochutnání a vidím že tam moc nezapíchutých míst nebylo.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

MO: Myslím si, že většina lidí je ráda, že jsi sem dal ty fotky z táboření, jenom to prostě nenapíšou. Negativní ohlasy se prostě vyskytují a často jsou slyše více, než ty pozitivní. S tím je třeba se asi nějak smířit a počítat. Holt jak se říká, není na světě člověk ten, který by se zavděčil lidem všem.

Nedělal bych z toho vědu ani tragédii.

Tu galerii neodstraňuj, byla by to škoda, jsou to dobrý fotky, jenom vyřaď ty daňky a máš to.

Mazat tu diskusi myslím, ani není třeba. Možná, že je v mnoha ohledek dokonce poučná :wink:
okada
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 3
Registrován: pát srp 22, 2008 10:54 pm

Příspěvek od okada »

Métá?xestse Ohnéssese píše: Pánové, svoji galerii z netu odstraňuji, snad časem emoce trochu vychladnou...
Hlasim se k te mlcici skupine ctenaru a za sebe prohlasuji, ze tva galerie je z meho pohledu zcela OK a ze se mi libi.
Urazet se hned nemusis, osobne bych ty negativni nazory bral jen jako vysloveni nazoru nekterych ctenaru a tech nebylo zase tak moc. Kdyz se po me nekdo takhle vozi (a na netu jsem uz zazil leccos) tak jsem zjistil , ze nejlepsi je zeptat se sam sebe, jestli nahodou ti mrmlalove nemaji pravdu a pokud mam svedomi ciste, tak at se po me vozi kdo chce a jak chce, nezajima me to - a tim spise, jedna-li se o nekoho, koho vlastne ani neznam.

Uzij si taboreni a nenech se hned rozhazet. Fotky prosim zachovej na netu, patri k tomu malu dobreho a poctiveho z indianhobby na ceskem netu.

Diskuzi v zadnem pripade nemazte, zachoval bych ji jako zajimavy pohled na indianhobbysty a jejich nazory. Jsem ale docela prekvapeny hloubkou konfliktu v teto veci, dalsi komentar si radeji odpustim.
Okada.
Vichrice
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 34
Registrován: pát úno 09, 2007 10:06 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vichrice »

Oskenovaný francouzský časopis. Celkem dost stránek našeho stanování.

http://vichrice1.rajce.idnes.cz/casopis/#album
Awe
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 11, 2007 7:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awe »

Velikonoční harcík povodím Moravy...
Obrázek

http://lesniindiani.profitux.cz/2009velikonoce_harc/
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

super fota, zjevně příjemnej vandřík.
veverka je nesvědomitý zákeřník
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Moc pěkné fotky, až na ty boty :-) Ale neumím si představit, když vás potká člověk, který absolutně neví, o co jde - přeci jenom prérijní indiány má i civil tak nějak v oku, ale nejsem si jistý, že si dokáže lesoše zařadit také mezi indiány. Neznat to a potkat vás, tak vám dám všechno a zdrhám :-)))
Ale vypadalo to na moc příjemnou akci. Jen doufám, že jste tam nějaké bobry nechali :-)
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Moc hezké fotky a zdá se, že i povedená akcička.
Siky
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř úno 07, 2007 11:08 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Siky »

Osni Aihat'a píše: Ale neumím si představit, když vás potká člověk, který absolutně neví, o co jde - přeci jenom prérijní indiány má i civil tak nějak v oku, ale nejsem si jistý, že si dokáže lesoše zařadit také mezi indiány. Neznat to a potkat vás, tak vám dám všechno a zdrhám :-)))
Tak tohle mne fakt pobavilo... :lol:
Awe
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 11, 2007 7:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awe »

Osni Aihat'a píše:Moc pěkné fotky, až na ty boty :-)
jj, boty jsou problém... nakonec byl jediný kdo to celé odešel v mokaskách Hotwenak, jemuž se mi nepovedlo rozmluvit ať jede v botách. Většinu cesty jsme totiž museli absolvovat po vyvýšené asfaltce, pokud bychom se nechtěli po kolena brodit vodou. Vědouc toto, a nechtíc jít v kanadách, jsem strávil noc před odjezdem s kladívkem v ruce, zatloukajíc hřeby do kožených podrážek :wink: btw. rozdíl mezi mýma "stylovýma" botama na 18.stol. a dnešníma farmářkama je tak akorát v podrážce...
Odpovědět