Trasne na cylindrech

Vše o surové kůži a výrobcích z ní. Parfleše, krabice, tašky, cylindry, ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Trasne na cylindrech

Příspěvek od Savage »

Rad bych se zeptal jestli nekdo vite jak na to, popr mate nejaky nacrtek.Jde mi o toto: na nekterych cylindrech je videt jak trasne (2-3) vylezaji z jedne diry.neni mi ovsem jasne jak cely cylindr drzi kdyz nejsou videt zadne uzliky ani prositi reminkem.Vite o cem mluvim ?
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
tomas
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 16
Registrován: úte bře 06, 2007 12:58 pm

Příspěvek od tomas »

Ja som to robil tak ze dom nastrihal dlhe remienky a potom som vosiel jednou dierkou dnu a druhou von a potom tou co som isiel von som dalsim remienkom vosiel dovnutra a potom zasa von a dalsim dovnutra. Teda dufam ze sa to da z tohoto popisu pochopit. Je to bez uzlikov a drzi to dobre tym ze v dierke su narvane dva remienky. A myslim ze to aj vyzera ako by malo, ale bola to dost pakaren to zosit. Inak toto nieje moj vynalez poradil mi to Vlk vraj to tak bolo na vranich cylindroch.
Mal som problem ale potom ako upevnit spodok tak som troska improvizoval ale ten by sa mal dat teoreticky zasit tym istym sposobom. moj tubus bol ale prilis dlhy a uzky a nevedel som tam dosiahnut. Mozno treba zacat od spodneho kruhu.
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Asi to tak bude, dík, nic jiného jsem také nevymyslel.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Tak jsem se koukal na obrázky těch cylindrů a u hodně je to řešeno tak, že ty třásně jsou na opačné straně, než kde je cylindr spojen. Tady třásně NEJSOU v místě spoje.

Ostatní napsal tomáš.
Odpovědět