Náměty k vylepšení diskuse

Než napíšete první příspěvek, přečtěte si pozorně PRAVIDLA DISKUSE. Dále novinky, dotazy, technické záležitosti.
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Náměty k vylepšení diskuse

Příspěvek od Witko »

Zdravím, chtěl jsem jen říct, že se mi líbí nová podoba diskuse. Je to vcelku ambiciózní projekt v tak malé skupině, ale přeju, ať vzkvétá.Aby hlavně lidi psali. trochu mě vadí jen zákaz ironie a sarkasmů, poněvadž jsou v mém vyjadřování běžné. Budu se snažit,teda:-). Ale je to nutné?
p.s. doufám, že je to konstruktivní.
p.p.s. a nezní to ironicky
Witko
Naposledy upravil(a) Witko dne ned úno 18, 2007 7:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Re: diskuse

Příspěvek od Eagle-Eye »

Witko píše:Zdravím,chtěl jsem jen říct,že se mi líbí nová podoba diskuse.
To jsem rád, že se líbí, byla snaha, aby byl design příjemný a aby se to dobře četlo.
Je to vcelku ambiciózní projekt v tak malé skupině,ale přeju,ať vzkvétá.
Někdo říkal, že je tu až moc témat. No uvidíme, jestli to bude na škodu nebo ne. Cílem bylo co nejlepší rozdělení témat, aby si každý našel to svoje, co ho zajímá. Míchat různá témata do jednoho vlákna, jak to bylo minule mi přišlo ne moc praktické. Tohle by mohlo být lepší.
Aby hlavně lidi psali.
No jasně, diskuse má sloužit lidem, to je její účel. Někdy mám pocit, že se někteří bojí psát, nebo i zeptat. Přitom je to škoda. Diskuse by měla být hlavně ke vzájemnému sdílení, informací, zážitků a tak, přece.
trochu mě vadí jen zákaz ironie a sarkasmů,poněvadž jsou v mém vyjadřování běžné.Budu se snažit,teda:-).Ale je to nutné?
p.s. doufám,že je to konstruktivní.

No, myslím, že pokud se nic nepřehnání, je to naprosto OK :wink:
HAVRAN
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 22
Registrován: úte úno 06, 2007 8:47 am

Příspěvek od HAVRAN »

Jsem velice rad ze narazil na forum i na českich strankach je to skvela možnost vymneny informacema a skušenostmi! Prei rychly rozjezd a vice aktivnych učastniku!
m?
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 40
Registrován: čtv úno 08, 2007 9:42 am

Příspěvek od m? »

:evil:
Naposledy upravil(a) m? dne pát čer 01, 2007 10:20 am, celkem upraveno 1 x.
HAVRAN
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 22
Registrován: úte úno 06, 2007 8:47 am

Příspěvek od HAVRAN »

Nepochopil jsem otazku.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Mo?kohtávenótaxe píše:
EAGLE-EYE píše:Havrane, nejsi náhodou Pavel L. z velké země na východě?
Tady na tom fóru nefungují SZ? :shock:
Máš pravdu, už jsem to smazal.


HAVRAN: Je to myšleno tak, že osobní věci bychom měli řešit pomocí soukromých zpráv. Ostatní uživatelé na soukromý rozhovor rozhovor nemusí být zvědaví. Tak pokud například chcete vyznávat lásku nějaké roštěnce ne fóru nebo někoho poslat do .... tak můžete použít soukromé zprávy. To je takové to tlačítko PM (Private Message) u každého uživatele.
Ogen
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: úte úno 06, 2007 9:56 pm

Konečně a oprava

Příspěvek od Ogen »

Ahoj EYE! Musím přiznat, že jsem byl z toho na větvi, když jsem nemohl otevřít starou "Diskusi", kterou bych chtěl mít znovu otevřenou pro informace v ní obsažené. Proč zahazovat myšlenky už napsané !? Něco se člověk naučil ode všech a doufám, že to bude tady taky fajn. Držím palce!
Je asi potřeba opravit hodinu, zobrazuje se o 1 hod později. Ahoj!
Ogen
Ogen
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: úte úno 06, 2007 9:56 pm

Diskuse

Příspěvek od Ogen »

Ahoj, EYE, omlouvám se, ale poplet jsem to s tým časem. Má to být 7,49, čiže bylo to "dřív" o hodinu. Díky!
Ogen
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Re: Konečně a oprava

Příspěvek od Eagle-Eye »

Ogen píše:Ahoj EYE! Musím přiznat, že jsem byl z toho na větvi, když jsem nemohl otevřít starou "Diskusi", kterou bych chtěl mít znovu otevřenou pro informace v ní obsažené. Proč zahazovat myšlenky už napsané !? Něco se člověk naučil ode všech a doufám, že to bude tady taky fajn. Držím palce!
Ogene, stará diskuse není ztracená, je v databázi. Bohužel došlo neodborným zásahem do skriptu k jeho poškození. Programátor, který to psal a vyzná se v tom už se živí něčím jiným a všechny zálohy nějak záhadně selhaly. Aby se to opravilo musel by se v tom vrtat nějaký jiný php programátor a to by mohlo být drahé, páč tyhle lidi se nestydí účtovat 800 Kč/hodinu a podobně. A tolik jsem tu diskusi rád zase neměl, abych dal za její opravu půl výplaty. Nevylučuju ale, že se jednou obnoví, třeba bychom mohli udělat nějakou veřejnou sbírku a na opravu skriptu se složit. :o
Awe
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 11, 2007 7:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Konečně a oprava

Příspěvek od Awe »

EAGLE-EYE píše:páč tyhle lidi se nestydí účtovat 800 Kč/hodinu a podobně
to je holt dneska za odbornou práci standard :?
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Re: Konečně a oprava

Příspěvek od Eagle-Eye »

Awe píše:
EAGLE-EYE píše:páč tyhle lidi se nestydí účtovat 800 Kč/hodinu a podobně
to je holt dneska za odbornou práci standard :?
Ale jenom v Praze, ne?
Ogen
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: úte úno 06, 2007 9:56 pm

Odeslat odpověď-Tělo správy-Citace

Příspěvek od Ogen »

Rád bych si udělal nějakou citaci, doufám, že to funguje bez zbytečného vypisování konkrétních vět, jak na to? :cry: [/quote]
Ogen
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Re: Odeslat odpověď-Tělo správy-Citace

Příspěvek od Eagle-Eye »

Ogen píše:Rád bych si udělal nějakou citaci, doufám, že to funguje bez zbytečného vypisování konkrétních vět, jak na to? :cry:
[/quote]

Ogene, klikni u příspěvku, který chceš citovat, na tlačítko "QUOTE". To znamená cituj. Automaticky se vytvoří formulář nového příspěvku s hotovou citací. To je asi tak všechno.
Ogen
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: úte úno 06, 2007 9:56 pm

Re: Odeslat odpověď-Tělo správy-Citace

Příspěvek od Ogen »

EAGLE-EYE píše:
Ogen píše:Rád bych si udělal nějakou citaci, doufám, že to funguje bez zbytečného vypisování konkrétních vět, jak na to? :cry:
Aha, žeby?
Ogen
Ogen
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 85
Registrován: úte úno 06, 2007 9:56 pm

Re: Diskuse

Příspěvek od Ogen »

Ogen píše:Ahoj, EYE, omlouvám se, ale poplet jsem to s tým časem. Má to být 7,49, čiže bylo to "dřív" o hodinu. Díky!
A je to tady zase je 7,39 a ukazuje to u předcházející moji zprávy 6,36. Takže posunutý čas o 1hoďku.
Naposledy upravil(a) Ogen dne čtv úno 15, 2007 11:45 am, celkem upraveno 2 x.
Ogen
Odpovědět