Filmy s indiánskou tematikou

Uživatelský avatar
II
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: sob úno 17, 2007 9:33 am
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Re: dreamkeeper

Příspěvek od II »

Catí Wací píše:Prosím vás, marně sháním titulky k Into The West díl 4 a 6. Nemáte někdo? Děkuji.
dneska jsem uploadnul poslední, tak už je to komplet...
Uživatelský avatar
Catí Wací
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 19
Registrován: úte úno 13, 2007 1:18 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: dreamkeeper

Příspěvek od Catí Wací »

II píše:
Catí Wací píše:Prosím vás, marně sháním titulky k Into The West díl 4 a 6. Nemáte někdo? Děkuji.
dneska jsem uploadnul poslední, tak už je to komplet...
Stáhnuto. Díky moc. Výborná práce.

A prosimtě, náhodou titule k Geronimovi by si neměl? Na netu jsem nikde nic nenašel. A když už jo, tak mi vůbec nepasujou do filmu.

Díky
Uživatelský avatar
II
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: sob úno 17, 2007 9:33 am
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od II »

na nějakou svoji verzi určitě mám, ale jestli budou sedět.... asi ti nezbude než si nějaký upravit (subtitle tool, subtitle wizard, aq tool...)
Uživatelský avatar
Catí Wací
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 19
Registrován: úte úno 13, 2007 1:18 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Catí Wací »

II píše:na nějakou svoji verzi určitě mám, ale jestli budou sedět.... asi ti nezbude než si nějaký upravit (subtitle tool, subtitle wizard, aq tool...)
Byl by si tak laskav a kdyby si u sebe nějakou verzi našel, poslal ji na hre-byk(zavinac)seznam.cz?
Díky jsou zřejmě jenom část, protože končí v čase 1h 7minut :) To se pak blbě přečasovává :) Nehledě na to, že nevim jak a to. To se opravdu dělá tak, že sedíš u filmu a čas, kdy každá věta zazní si zapíšeš a pak to přepisuješ? Nebo je to nějak programově ošéfovaný, že se určí třeba první věta a dál si to časy nějak přiřadí?
Jsem dost počítačový nemehlo, takže se pmožná ptám jak blb. Dík
Uživatelský avatar
II
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: sob úno 17, 2007 9:33 am
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od II »

až se k tomu dostanu (nejdřív za týden, dvd s filmama nemám doma) tak ti to klidně pošlu...

na úpravu titulků jsou právě ty programy, co jsem napsal.. dají se stáhnout třeba na stahuj.cz a po troše cviku budeš rozdělovat, slučovat, posouvat a synchronizovat do minutky...
Uživatelský avatar
Catí Wací
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 19
Registrován: úte úno 13, 2007 1:18 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Catí Wací »

II píše:až se k tomu dostanu (nejdřív za týden, dvd s filmama nemám doma) tak ti to klidně pošlu...

na úpravu titulků jsou právě ty programy, co jsem napsal.. dají se stáhnout třeba na stahuj.cz a po troše cviku budeš rozdělovat, slučovat, posouvat a synchronizovat do minutky...
Stáhnul jsem si. Rozdělování a slučování už ovládám. Využil jsem na titulích k Into the West. Mrknu tedy, jestli zvládnu i tu synchronizaci. Přesto, jestli si vzpomeneš, tak pošli.

Díky moc.
Juvenalis
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 1
Registrován: pon bře 17, 2008 1:51 pm

Příspěvek od Juvenalis »

Zdravim, shanim film Kourove signaly. Nema ho nekdo nahrany z televize bud na DVD nebo v AVI formatu? Mam ho sice stazeny v anglictine, ale nikde nejsou ceske titulky, takze zatim mam smulu. Beru i CZ titulky, kdyby byly.
Veen
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 30
Registrován: ned úno 11, 2007 10:04 am

Příspěvek od Veen »

nevite nekdo prosim o nejakym linku, odkud stahovat zminene filmy- Bury My Heart at Wounded Knee, Crazy Horse...... a serial-Into the west. diky moc! :shock:
Uživatelský avatar
iktome
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: pon říj 08, 2007 4:58 pm

Příspěvek od iktome »

Ahoj,nemáte někdo cz titulky k dvou dílnému filmu Dreamkeeper?
tds
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 07, 2008 8:39 pm

"Dobrej kšeft"

Příspěvek od tds »

Bude to znít asi trochu hloupě, ale když se tu mluvilo o uploadu titulků k INTO THE WEST tak KAM jste to prosím vás uploadovali??? Byla by možnost si to ještě stáhnout?? dík

Měl bych dotaz. Byl by tu někdo ochoten povyměňovat filmy na CD/DVD? Stahovat torrenty je samozřejmě fajn, ale když jeden stahne tohle jiný zase tamto a navzájem si to vyčenžujou tak to ušetří spoustu práce... :-)

Tohle jsou věci co můžu poskytnout:

Thunderheart CD
The New World CD
Rychlý běžec - Atanarjuat DVD
Incident at Oglala DVD
Apocalypto DVD
Malý velký muž DVD
Poslední Mohykán DVD
Trudell CD
Bury My Heart at Wounded Knee CD
Black Robe DVD
Into the West CD


Hodně sháním tyhle věci:

Education of Little Tree (1997)
Dreamkeeper

a kdyby náhodou tak cokoli z tohoto:

Smoke Signals
PowWow Highway
The Dove Boy (Laňka)
Skins
If only I were an Indian

Tak pokud někdo máte zájem tak se ozvěte... můžem třeba i po mailu... cdčka se dají v pohodě posílat poštou případně klidně osobně na nějakých corralových akcích... Kdybyste někdo měl to co sháním a neoslovila vás nic z mojí nabídky tak sem ochotnej za ty tituly klidně něco zaplatit...
Uživatelský avatar
II
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: sob úno 17, 2007 9:33 am
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od II »

bude to znít jak reklama: no přece na největší server s titulkama www.titulky.com

a kdyby ti někdo poslal anglické titulky k powwow highway (o čemž pochybuju :( ) tak je rád přeložím...
tds
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 07, 2008 8:39 pm

Příspěvek od tds »

Dík... taky mě to mohlo napadnout, že...?

No jo no... s titulkama je problém... mám doma třeba orig. DVD incident at Oglala jenže po titulcích ani vidu ani slechu... na netu sem našel jen srbský titulky :D neumíte někdo srbsky? :D To samý s černým rouchem... ne že bych nebyl schopen koukat na to v originále, ale promítat to někomu dalšímu už bývá často problém...
tds
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 07, 2008 8:39 pm

Příspěvek od tds »

mimochodem když máš zájem o titulky k pow wow highway tak z toho usuzuji že máš i ten film na nějakém použitelném médiu... nechtěl by ses nějak domluvit na směně? :wink:
Uživatelský avatar
II
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: sob úno 17, 2007 9:33 am
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od II »

sdílím na DC++ kdo chce ať si stáhne, ale nechtějte po mně něco pálit a posílat...
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

II píše:sdílím na DC++ kdo chce ať si stáhne, ale nechtějte po mně něco pálit a posílat...
No jo ale v jaké místnosti a pod jakým nickem?

Něco bych si stáhnul, páč přes ty torrenty mám problémy. Sice jsem se to s nima už trochu naučil, ale stahuje se to příšerně dlouho, někdy i celé dny, zpomaluje mi to net, někdy mi kvůli torrentům vůbec nejde připojení a pak když po týdnu něco stáhnu, tak zjistím, že je soubor poškozený, filmy přeskakují a v horším případě soubor vůbec neotevřu. :cry:
Odpovědět