Uživatelé diskuse

Pokec o všem možném i mimo Indiány
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Uživatelé diskuse

Příspěvek od Savage »

Tak do stovky uzivatelu uz chybi jen jeden. Na tolik prihlasenych lidi se tady neobjevuje mnoho novych prispevku.Premyslim, jestli se lidi stydi nebo k tematu nemaji cim prispet. Snad to druha stovka diskuteru zlomi.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Jiri
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 38
Registrován: pát črc 27, 2007 8:29 pm
Bydliště: Uherský Brod/Újezdec

Příspěvek od Jiri »

Jelikož sem začátečník tak nemám přečteno tolik knih a zkušeností abych se s vámi mohl bavit na takové úrovni na jaké jste vy , takže tiše sedím a jen čtu.
Jiri
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

O tom to přece jen není, ptej se na cokoli tě napadne, může to diskusi jen pomoct.aspoň myslim.w
veverka je nesvědomitý zákeřník
Métá?xestse Ohnéssese
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 151
Registrován: stř úno 14, 2007 12:43 pm
Bydliště: Pečky, Kolín

Příspěvek od Métá?xestse Ohnéssese »

Witko diskusní killer píše:O tom to přece jen není, ptej se na cokoli tě napadne, může to diskusi jen pomoct.aspoň myslim.w
Vidím to stejně. diskusní web Livinghistory.cz mně naučil že je lepší se zeptat blbě, než vůbec.

Jediné co se může stát, je že ostatní Tě odkážou na literaturu a nebudou vypisovat podrobné odpovědi...
Hó?ótóva nahtsevoneotse, nestseohkesáa? éveévanéhéme.
Hévéése
Dva hlasy
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 246
Registrován: pon úno 12, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Dva hlasy »

Ovšem LH má několikanásobně víc registrovaných (1110 kousků) a taky je to občas hluché.
Ale je fakt, že dotazy začátečníků to tu dokáží občas rozhýbat a přitom se i "starý pes" dozví něco nového.
Uživatelský avatar
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 348
Registrován: stř úno 14, 2007 10:42 am
Bydliště: Hůrka-Jeseník nad Odrou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

:D Něco na tom bude ,protože šutrák z monitoru eště nikdy nevyletěl a myslím že sem občas mněl blbé dotazy :D :D[/quote]
na každů sviňu sa někde vaří voda
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

tom píše::D Něco na tom bude ,protože šutrák z monitoru eště nikdy nevyletěl a myslím že sem občas mněl blbé dotazy :D :D
[/quote]
Tos me teda pobavil :lol:
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
craven
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 27
Registrován: úte srp 28, 2007 4:36 pm
Bydliště: Jeseník/Brno

Příspěvek od craven »

jj taky jsem zacatecnik a taky nemam tolik toho precteneho.. ikdyz uz neco jo chystam se na tu diskuzni skupinu do sumperka a pak budu mozna moudrejsi ale urcite bych potreboval ucitele ktery by mi ukazal jak se ruzne veci delaji a podobne jako treba obleceni a tak.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Re: Uživatelé diskuse

Příspěvek od Eagle-Eye »

Savage píše:Tak do stovky uzivatelu uz chybi jen jeden. Na tolik prihlasenych lidi se tady neobjevuje mnoho novych prispevku.Premyslim, jestli se lidi stydi nebo k tematu nemaji cim prispet. Snad to druha stovka diskuteru zlomi.
Je to asi obojí, plus něco navíc. Chodím i na jiné diskuse z jiných oblastí (knife.cz, strelectvi.cz, gunforum, livinghistory, diskuse o WW2, sem tam viry atp.) a na mnohých taky jenom koukám, čtu, vstřebávám informace, nanejvýš se sem tam zeptám. Co bych tam psal, když o tom moc nevím, řekněme zlomek toho, co tam ví většina.

Lidi co si nejsou moc sebou jistí se bojí zeptat, že se jim třeba někdo vysměje, bude jejich problém považovat za příliš banální atd. To se stává, ale spíše výjmečně, alespoň na seriózních moderovaných fórech.

Ale jak se říká, nejblbější otázka je ta, na kterou se člověk nezeptá.

Jinak se snažím udržet fórum co nejvíce přehledné, aby se každý pokud možno dostal ke hledaným informacím co nejdříve a nemusel se prodírat mraky informačního balastu. Někdy to ale není jednoduché.

Ten traffic tady ale myslím je slušný, vždyť ta diskuse jede právě rok. A jestli sem lidi budou chodit rádi a budou mít proč, to už zálaží na nás všech.
micaco-chise
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 49
Registrován: pon bře 17, 2008 12:20 pm
Bydliště: ostrava/usa

Příspěvek od micaco-chise »

tak teda taky musim rict, ze jsem tady s toho fora zklamana, sem se sem prihlasila a sem si rikala, ze pokecam s lidma se stejnym zajmem a nic, sem tady napsala "ahoj" a nikdo ani nezareagoval.... :cry: Mam tisice otazek a ani na Corralu se se mnou nikdo nebavi... :roll: Tak co s tim?
Uživatelský avatar
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 348
Registrován: stř úno 14, 2007 10:42 am
Bydliště: Hůrka-Jeseník nad Odrou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

micaco-chise píše:tak teda taky musim rict, ze jsem tady s toho fora zklamana, sem se sem prihlasila a sem si rikala, ze pokecam s lidma se stejnym zajmem a nic, sem tady napsala "ahoj" a nikdo ani nezareagoval.... :cry: Mam tisice otazek a ani na Corralu se se mnou nikdo nebavi... :roll: Tak co s tim?
Nic ve zlém ,ale co skusit jeden s těch tisícu dotazů položit :)
na každů sviňu sa někde vaří voda
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

micaco-chise píše:tak teda taky musim rict, ze jsem tady s toho fora zklamana, sem se sem prihlasila a sem si rikala, ze pokecam s lidma se stejnym zajmem a nic, sem tady napsala "ahoj" a nikdo ani nezareagoval.... :cry: Mam tisice otazek a ani na Corralu se se mnou nikdo nebavi... :roll: Tak co s tim?
Myslím, že to tak úplně není. Každé fórum má většinou svoje zaběhnuté uživatele, kteří jsou naladění na nějakou tu vlnu. Chce to přijít, počíst, pokoukat, zjistit co a jak a pak třeba položit dotaz, ale chce to vždy trochu opatrně a taky vhodně.

Mám takovou zkušenost z jiných fór, kde jsem třeba taky nováček. Lidé jsou vesměs konzervativní a opatrní. Ale to není nic osobního.

Btw. na stránkách Indiancorralu reagoval na Tvůj příspěvek Witko ohledně citace, že

"urcite vime, ze cokoliv indiani sveho casu udelali, melo zvlastni spiritualni vyznam, kazda nitka, kazda perlicka...a kdyz neco vyrobili, bylo to, jako by malir namaloval obraz, jsou v tom jejich pocity, jejich "vzkaz", jejich pravopis."

Souhlasím s Witkem, že to tak úplně není. Spíše je to přání mnoha indianistů, aby to tak bylo, nicméně realita je často jiná. Pokud budeš mít zájem pokračovat, můžeme tuhle debatu přesunout do vhodnějšího vlákna.
Dva hlasy
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 246
Registrován: pon úno 12, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Dva hlasy »

micaco-chise píše: sem tady napsala "ahoj" a nikdo ani nezareagoval

ani na Corralu se se mnou nikdo nebavi
Uvědom si že na tomto fóru se lidi z 80% znají, většinou řeší nějaký specifický problém a pro takové účely to zde bylo založeno. Pokud chceš nezávazně tlachat, budeš muset jinam. Nebo osobně.
Diskuze na corralových stránkách je technicky naprosto nevyhovující. Je to spíš takový vzkazovník. Jak napsal admin - dej jeden z těch tisíců dotazů a uvidíš. Pokud to ovšem nebude takové to:
Ahojky, potřebovala bych pěkné indiánské jméno pro svého koníka, poradíte někdo?
:twisted:
Métá?xestse Ohnéssese
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 151
Registrován: stř úno 14, 2007 12:43 pm
Bydliště: Pečky, Kolín

Příspěvek od Métá?xestse Ohnéssese »

Navrhuji položit dotaz... pokud nevidíš vhodnou rubriku, napiš to kamkoli a připiš k dotazu, ať na to EE založí nové vlákno...

Mám pocit, že tu chceš diskutovat o spirituálních otázkách... myslím že tahle témata tu chybí, takže směle do toho...
Naposledy upravil(a) Métá?xestse Ohnéssese dne čtv dub 10, 2008 3:55 pm, celkem upraveno 1 x.
Hó?ótóva nahtsevoneotse, nestseohkesáa? éveévanéhéme.
Hévéése
micaco-chise
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 49
Registrován: pon bře 17, 2008 12:20 pm
Bydliště: ostrava/usa

Příspěvek od micaco-chise »

Eagle-Eye píše:
micaco-chise píše:tak teda taky musim rict, ze jsem tady s toho fora zklamana, sem se sem prihlasila a sem si rikala, ze pokecam s lidma se stejnym zajmem a nic, sem tady napsala "ahoj" a nikdo ani nezareagoval.... :cry: Mam tisice otazek a ani na Corralu se se mnou nikdo nebavi... :roll: Tak co s tim?
Myslím, že to tak úplně není. Každé fórum má většinou svoje zaběhnuté uživatele, kteří jsou naladění na nějakou tu vlnu. Chce to přijít, počíst, pokoukat, zjistit co a jak a pak třeba položit dotaz, ale chce to vždy trochu opatrně a taky vhodně.

Mám takovou zkušenost z jiných fór, kde jsem třeba taky nováček. Lidé jsou vesměs konzervativní a opatrní. Ale to není nic osobního.

Btw. na stránkách Indiancorralu reagoval na Tvůj příspěvek Witko ohledně citace, že


"urcite vime, ze cokoliv indiani sveho casu udelali, melo zvlastni spiritualni vyznam, kazda nitka, kazda perlicka...a kdyz neco vyrobili, bylo to, jako by malir namaloval obraz, jsou v tom jejich pocity, jejich "vzkaz", jejich pravopis."

Souhlasím s Witkem, že to tak úplně není. Spíše je to přání mnoha indianistů, aby to tak bylo, nicméně realita je často jiná. Pokud budeš mít zájem pokračovat, můžeme tuhle debatu přesunout do vhodnějšího vlákna.
Diky za reakci, jsem rozhodne radsi, kdyz mi naznacite, ze jsem nevhodne reagovala, nebo se nevhodne zeptala, nez kdyz se se mnou nebudete bavit vůbec, myslim, ze pro novacka je lepsi, kdyz mu je vysvetleno jak se veci maji, nez kdyz je ignorovan...

dik!
Odpovědět