Savage

Pochlubte se, co máte nového, nechte si poradit, nebo třeba jenom inspirujte ostatní. Hlavně se nestyďte.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Savage

Příspěvek od Eagle-Eye »

Savage píše:Obrázek
Je tohle dost neucesane? Teda krom hrebu, ty holt musi zajit povetrnostnimi vlivy :wink:
Dva hlasy píše:
Savage píše:[Je tohle dost neucesane?
Hmm. Je to tak stejně pečlivé. Ale nedovolil bych si něco označit za lepší/horší.
Asi to bude tím, že quillové plochy doplněné seedbídama nejsou můj šálek čaje.
vlk píše:pekne!
na Vrany/Transmontanu daneho obdobia je to podla mna "peclive" tak akurat!
Dva hlasy píše:Jo, já taky proti pečlivosti v zásadě nic nemám.
vlk píše:Dva hlasy: ale Tvoja "vysivacska rozcvicka" ma dostala, dlho som sa tak nepobavil a myslim ze mas pravdu, pre predrezervacne doby urcite.
myslim si, ze v pripade, ked niesu vsetky linie absolutne laserovo rovne a vsetky vzory dokonale symetricke, dodava to vyrobku ten spravny nadych autentickosti...
Eagle-Eye píše:Pánové všichni to máte hezký. Je z toho cítit nadšení, že vás to baví, a to je myslím hlavní.
Ještě bychom se měli dohodnout, jak s tou "kritikou". Záměrně se držím zpátky, protože je mi jasné, že to chce i odvahu sem něco napostovat. No a přílišná kritika může lidi odradit, aby sem něco dalšího dávali.

Na druhou stranu tu kritiku někdo třeba i čeká, aby věděl, jak to vidí ostatní a co může do příště vylepšovat. Tak nevím, jestli udělat nějkou extra rubriku na ty, co chtějí "kritiku" a na ty, co se chtějí jenom pochlupt. Nebo to necháme tak to je s tím, že když někdo chce znát názory ostatních, tak napíše nějaké tajné smluvené heslo :wink: , nebo značku :wink: a my ho tu pak rozneseme na kopytech :D
Savage píše:Do me klidne sijte, ja to tak chci :-) Nejaky placani po ramenou a vyroky o tom, ze je z toho citit nadseni me nikam neposunou. :twisted:
Savage píše:Obrázek
Obrázek
Co rikate na tohle?
Dva hlasy píše:Ve stavebnictví by se řeklo "podnikatelské baroko".
Nějak to k sobě všechno nepasuje.

Ledaže by to byla přesná replika, pak by to ovšem bylo výborné :twisted: .
Dva hlasy píše:
wičaša hayčaša píše:Myslím si,že hodnotíš věci podle toho kdo je vyrábí a né podle toho jak vypadají.Otevři oči,a začni se"dívat".
Inu Koumesi, já myslím, že se Sawagem i Oyunke thankou mám nadstandartně přátelské vztahy. Takže předpokládám, že mi rozumí.
Sawage si řekl o kritiku, tak jsem kritizoval. Jinak bych se nejspíš zdržel komentáře. Osobně nemám zvláštní potřebu se k výrobkům zde nějak vyjadřovat. S takovým přístupem by se, ale zdejší fórum mohlo od minuty zavřít. Takže se snažím, aby zde byl alespň nějaký pohyb. Inu, Ty se vlastně snažíš taky, ale slušelo by Ti více korektnosti.
OyunkeThanka píše:
Savage píše:Co rikate na tohle?
Savage, já jsem nadšen. Především mě oslovila strana se žlutým podkladem. Je to podle nějakého originálu? Nebo sis upravil vzor. A já si myslel, že nic neděláš. Dlouho žádná změna na tvých stránkách a teď tohle. Poklepávám na rameno a tiše závidím. Já si teď hraju s panáčkem pro synka. Musím to dorazit do Vánoc. Až bude komplet pošlu sem fotku.
wičaša hayčaša píše:Rozhodně i nadále pokračujte ve stejném stylu vyšívání jako předvádíte tady.Ty výšivky jsou SUPER.A ani bych neřekl,že jsou více načančanější než originály od Indiánů.Inu kdo umí,ten umí.A kdo neumí,.....,tak smůla :wink: Akorát je trocha zarážející,že u nás více a lépe vyšívají chlapi než ženský :(
Savage píše:To Oyunke: Je to moje invence i kdyz samozrejme tady jsem vzal neco a tam neco :-) Na strankach se nic nedelo-nechtelo se mi aktualizovat. Mrkni ted :wink:
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

cree pipe bag

Příspěvek od Savage »

Obrázek
Obrázek

Pokus o trochu jiny kmenovy styl, co vy na to? Jednu chybu vidim sam, odhalite ji?
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Dva hlasy
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 246
Registrován: pon úno 12, 2007 5:50 pm

Příspěvek od Dva hlasy »

Na té desce úplně vlevo je vidět, že je dělaná na moderní hoblovce.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Savage: tenhle styl dýmkáčů není můj šálek kávy, takže chybu fakt nepoznám....
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

A co rikate na tohle? Ty cradle na panenky uz jsem delal, ale takovouhle kravu jeste ne. Co rikate na cekovou kompozici? Vsechny kriticke poznamky vitam.Obrázek

Edit: a takhle to vypada po "patinovacim zasahu"
Naposledy upravil(a) Savage dne ned kvě 24, 2009 11:22 am, celkem upraveno 1 x.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Mně se líbí. Jediné, co bych udělal jinak je ta ústřední figura na té části nad hlavou. Buď bych ten kosočtverec udělal širší, nebo bych tam dal dva vedle sebe, při zachované šířce. On se tam v té modři trochu topí. Ty střední panely jsou hezký a celkově je to vyvážené.
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Eagle-Eye píše:Mně se líbí. Jediné, co bych udělal jinak je ta ústřední figura na té části nad hlavou. Buď bych ten kosočtverec udělal širší, nebo bych tam dal dva vedle sebe, při zachované šířce. On se tam v té modři trochu topí. Ty střední panely jsou hezký a celkově je to vyvážené.
Mas recht, vzniklo to jako dusledek honby za elegantnim tvarem boardu.Vedel jsem ze ho chci uzky a tomu jsem prizpusobil tu figuru aby to celkove pusobilo stihlym dojmem. A takhle to dopadlo.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

Příspěvek od OyunkeThanka »

Vidím to podobně jako Eagle-Eye, ale ty střední panely mě dostaly. Super kombinace.
OyunkeThanka
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

To je prostě nádhera, hluboce smekám. Ty vraní výšivky mě fakt dostávají. Krása se na to jen dívat.
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Eagle-Eye píše:Buď bych ten kosočtverec udělal širší, nebo bych tam dal dva vedle sebe, při zachované šířce. On se tam v té modři trochu topí.
A to já zase myslím že ten kosočtverec by širší být neměl. Mám rád když ústřední motiv musíte na výrobku trochu víc hledat, pak ta jeho krása ještě víc vynikne. Když tam flákneš tu pipinu větší nebo dokonce dvě, bude to působit moc okatě a kouzlo je pryč.
Více je někdy méně.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Sapazi: někdy je méně skutečně více, nicméně jsem vycházel ze zvyklostí transmontánního stylu. Poměry a vzájemné polohy figur a barev zde mají svoje, poměrně přísné zákonitosti.
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Tak jsem zas něco splácal, co tomu říkáte? http://savage.rajce.idnes.cz/Bag/
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Tyhle vaky nejsou úplně můj šálek kávy, ale máš to udělaný hezky, myslím, že se zlepšuješ.
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

no, pěkný, tys to i nějak patinoval? Všiml sem sem si té hlíny mezi korálkama. jediný, co mě na tom nesedí, je ta látka, ale nemůžu říct, že to není správně, nemám to v oku. ale kytky supr.
veverka je nesvědomitý zákeřník
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Ano patinoval a ta látka je samet.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Odpovědět