Galerie starých fotek Vran

Fórum Vran
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Galerie starých fotek Vran

Příspěvek od Eagle-Eye »

Je tu takový nápad, myslím, že celkem dobrý, od uživatele Crow, udělat galerii starších dobových fotek Vran.

Tím jsou myšleny fotky pouze z 19.století, tedy ne fotky od Curtise, Throssela, Millera a dalších, které pocházejí až z počátku 20.století a které jsou chronicky známé a všichni je již dávno mají.

Pokud nějaké máte, které ještě v galerii nejsou, a jste ochotni se o ně rozdělit, pošlete mi je do mailu a já je uploaduju do galerie.

Dále, pokud máte údaje k jakékoliv již zveřejněné fotografii, zejména datum vzniku, jméno autora či jméno osob(y) na fotce, případně jakékoliv další info, pošlete mi je a já je jako popisek doplním.

Díky všem předem za plodnou spolupráci.
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

AHOJ, myslím,že myšlenka je to dobrá,jen zběžně k těm fotkám. Nerozumím moc vranám, tak s mohu mýlit, ale foto 35, 80, 85 jsou určitě throssel, jeětě dvě podle mě taky, ale časem se kouknu. foto 5,12 jsou identické, stejně jako 13 a 71.
poznámka k fotce 28 jedná se o fotografii mrtvých členů vraní válečné výpravy, kterou zabili černonožci. pochází z roku 1874. zatím Witko
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

fotky Vran

Příspěvek od OyunkeThanka »

Ahoj, poslal jsem Lukášovi nějaké další fotky(64). Pár je jiných a přidal jsem i některé stejné, ale ve výrazně lepším rozlišení.
Některé další by se daly najít možná zde:
http://amertribes.proboards77.com/index ... 276&page=2
OyunkeThanka
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Pánové, díky všem, co jste mi poslali fotky, i Witkovi za ty korekce. Dejte mi čas pár dní, abych to mohl všechno zpracovat. Některé fotky, co jste mi posílali se dublujou (a to dost často), takže to dá něco práce.
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

Re: Galerie starých fotek Vran

Příspěvek od OyunkeThanka »

Eagle-Eye píše: Tím jsou myšleny fotky pouze z 19.století, tedy ne fotky od Curtise, Throssela, Millera a dalších, které pocházejí až z počátku 20.století a které jsou chronicky známé a všichni je již dávno mají.


Dále, pokud máte údaje k jakékoliv již zveřejněné fotografii, zejména datum vzniku, jméno autora či jméno osob(y) na fotce, případně jakékoliv další info, pošlete mi je a já je jako popisek doplním.
Tyto fotky z galerie by měly být od Gill, De Lancey W 1908-1912
54, 61 -HoldsHisEnemy
56, 62, 66, 68, 69 -WhiteManRunsHim

Nafotil více Vran, ale už je to 20. století tak jsem je neposílal.
OyunkeThanka
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ja stare fotky moc a moc vitam a dekuji tem sikovnejsim, kteri je umi nekde najit, ze se podeli.
Galerie je fajn napad..
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Pánové, omlouvám se za delší prodlevu. Z objektivních důvodů jsem velmi vytížen a tohle není nejvyšší priorita. Nicméně jsem to konečně zvládnul a galerie je aktualizovaná.

Ještě jednou díky všem, co mi poslali fotky.
Odpovědět