Debatní krůžok

Pozvánky, komentáře, informace, ...
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

díky. myslím,že účast, letos zdánlivě menší, což mohlo být tématem, loňským poněkud slabším ročníkem, mrazy či letos jarními prázdninami, není to nejdůležitější. kdyby přijela polovina a všichni by se zapojili, byla by to určitě pecka. vím, že spousta lidí by mohla,ať už v materiální nebo teoretické rovině, něco říct, přesto sem je neslyšel ani hlesnout. A to je škoda, víc hlasů a názorů by to jistě ještě zvedlo.
letošní ročník se mi osobně moc líbil a nezbývá než poděkovat všem diskutérům, přednášejícím a Tomovi za pozici moderátora. díky, Witko
veverka je nesvědomitý zákeřník
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Vono by to chtělo míň vzdělanýho moderátora, takhle to byla trochu onemanshow a pak tam spoustu lidí (včetně mě) jen čumí a nepípne.
Když mám nějakou poznámku k věci na jazyku, radši držím hubu pááč si uvědomím že těch pět knížek co já přečetl určitě všici vokolo znají a i ví že v této základní literatuře jsou myšlenky už dávno vyvrácené, překonané, zapomenuté.
No a perličkama typu fotka Julia Hotentota co v roce 1212 založil univerzitu na AprMizury, nedisponuju
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Ale blbost Sapazi, všechno se počítá a všechno by mělo zaznít. Vzpomínám jak jsem překvapil Billa Holma citací z Mailse. Byl celkem vykulený a nakonec jsem mu ono místo v knize musel ukázat. No a řekne se profesor.... to musí znát.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Taky mě překvapilo že si neznal tu histrku o Vránovi s falšnejma vlasama (odkuď já to ale znám to jsem si nevzpoměl)
Uživatelský avatar
II
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: sob úno 17, 2007 9:33 am
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od II »

Nějaký gauner mi napsal do diáře (mým písmem), že další diskuzní krůžok je 25.-26.1.2013
Jelikož vůbec nevím, odkud ten gauner ve spolupráci s p. Alzheimerem tu informaci mají, táži se vás- je tato informace pravdivá?
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

nevím, kde na to gauner došel. ale je-li to poslední víkend v lednu, tak to tak je, w
veverka je nesvědomitý zákeřník
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

Příspěvek od OyunkeThanka »

Jaké bude letos téma?
OyunkeThanka
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Kouření
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Sarka
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 8
Registrován: čtv črc 09, 2009 5:55 am
Bydliště: Brno

diskusní krůžok Šumperk

Příspěvek od Sarka »

HOLA HOLA
Tímto Vás zveme na šeštý diskusní krúžok, který bude v Šumperku ve dnech 25.-26.1.2013
na téma

Dýmky, vaky na dýmky, dusátka, kuřácké potřeby a vše kolem kouření... / zaměřěním je materiální kultura!!

místem konání by měl být klub "H", ale sledujte bedlivě webovky pro případné změny! (Klub je asi 300 metrů od vlakového nádraží, na ulici Rooseveltově, vpravo z hlavní třídy směrem na Ostravu -ulice Jesenické... zkrázka jako minule..)
V pátek začínáme ve 20,00 až do úpadu(2-3hodiny ráno)

V sobotu dopoledne pak v případě příznivého počasí bude na Krásném, místní přehrada, dopoledne plné her inspirované tradičními hrami severoamerických indiánů.Odpoledne poté začne druhý díl krůžku a bude pokračovat taktéž až do úmoru.

Hlavní myšlenkou je, že nechceme jednotlivce kázajícího tupě poslušnému davu, ale debatu, kde se mění přednášející a do toho jim neúprosně skáčou diskutéři, což by měli být všichni zúčastnění.

Takže takovou podmínkou je buď mít vlastní prezentaci či alespoň dotazy ohledně tématu. V případě vaší prezentace dejte vědět, na čem ji máte a o čem, abychom věděli a mohli s ní počítat.
Takže připravujte, chystejte, protože bez Vás to nebude ono!

Organizační glosa: Spaní poblíž ,či v místě - s sebou si vemte věci na spaní, přezůvky!!
Též doporučujeme nebrat psy, prostředí a počet lidí není pro ně ideální.

Jídlo a nápoje zajištěny na místě, proto si pokud prosím nevozte svoje, Vzhledem k podmínkám prostředí, které nám bylo poskytnuto- objekt
bude k dispozici pouze pro nás- by bylo dobré využívat tamní zdroje. Děkujeme za pochopení.



V případě účasti, či máte-li příspěvek nebo dotaz, pište na witko@post.cz
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

7. krůžek ????

Příspěvek od OyunkeThanka »

A co 7. krůžek??? Nějaké info by nebylo? Díky
OyunkeThanka
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

Příspěvek od OyunkeThanka »

Pozor změna místa!!!!!
Tímto Vás zveme na sedmý diskusní krúžok,
který bude v BANSKÉ BYSTRICI ve dnech 7. - 8.2.2014
na téma

TRADE GOODS - předměty výměnného obchodu

Vstupné - 5 Euro

Hlavní myšlenkou je, že nechceme jednotlivce kázajícího tupě poslušnému davu, ale debatu, kde se mění přednášející a do toho jim neúprosně skáčou diskutéři, což by měli být všichni zúčastnění.

Takže takovou podmínkou je buď mít vlastní prezentaci či alespoň dotazy ohledně tématu. V případě vaší prezentace dejte vědět, na čem ji máte a o čem, abychom věděli a mohli s ní počítat.
Takže připravujte, chystejte, protože bez Vás to nebude ono!


Podrobnosti o místě konání budou doplněny později


V případě účasti, či máte-li příspěvek nebo dotaz, pište na witko@post.cz
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

chytrý napsal: Nazdar,
tak link na tu ustanovizen je tu, http://www.zahradacnk.sk/c/zahrada. Adresa Nam. SNP 16. Je to na hlavnom namesti ked clovek ide zhora na pravej strane cca v strede. Treba prest cez Beniczkeho pasaz do dvora a je to samostatne stojaci objekt v záhrade Beniczkeho domu. Spojenie vlakom, ak sa da vystupit na Ban.Bystrica mesto cca 5min.chodze, ale nie vsetky vlaky tu stoja. Ak nie treba vystupit na hlavnej stanici a dostat sa na namestie SNP (hlavne namestie v centre) cca 20min chodze.
Autom parkovanie na Striebornom namesti, odtial Zahrada cca 3min.
kdybyste bloudili, číslo na CHytrého je +421905252304
veverka je nesvědomitý zákeřník
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

Debatní krůžok 2015

Příspěvek od OyunkeThanka »

HOLA, HOLA!!

Tímto Vás srdečně zveme na Debatní krůžok 2015,
tentokrát na téma:
Pytlíky, vaky, váčky a jiná obalová estetika
ve dnech 23.-25. ledna 2015 na Olešné (Blansko) v Obecním domě.

Jídlo na sobotu bude zajištěno.
Bez psů, prosím!

V případě účasti, či máte-li příspěvek nebo dotaz, pište na witko@post.cz
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

Ahoj všem. Mám pár doplňujících informací k letošnímu krůžku.

Místo konání: Olešná (blansko) obecní dům 49.3379381N, 16.6368864E
Je tam větší dvojmístnost, v jedné části se bude spát(vemte si karimatky a spacáky), v druhé debatovat. Dále je tam bar, kde by mělo být zajištěno občerstvení.(pivo, čaj, kafe a možná i víc)

Příjezd v pátek po sedmé, začátek až nás bude dostatek. Ohledně parkování uvidíme po příjezdu a podle počasí, není to tam úplně jednoduché, záleží, kolik vás přijede. Kdo přijedete vlakem, jezdí z Blanska spoj na Olešnou č. 152. popřípadě dejte vědět, kdy přijedete, sjedeme pro vás

Jídlo: na pátek mějte svoje, v sobotu bude oběd a večeře. Na Olešné je obchůdek, v sobotu dopoledne by měl být otevřený. Jinak všechny možné markety jsou v Blansku (cca 3 km).

Důležité:Vzhledem k místu a zajišťování jídla mi prosím dejte vědět na witko@post. cz, kdo hodláte přijet

Debata: na téma pytlíky, vaky si připravte otázky, ale i prezentace, dataprojektor je v místě.
Pokud byste případně něco zpracovávali, pošlete mi prosím na mail info, ať se to nedvojí.
Čikal navrhoval vzít nějaké pytlíky na ukázku, myslím, že to není špatný nápad, tak budete- li chtít, dovezte
Těšíme se na Vás. witko
veverka je nesvědomitý zákeřník
Uživatelský avatar
OyunkeThanka
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 142
Registrován: úte úno 06, 2007 7:40 am

Příspěvek od OyunkeThanka »

Díky za opět povedenou akci. A především děkuji Nele a Witkovi a všem co se podíleli na výborném občerstvení.
OyunkeThanka
Odpovědět