Česká halová POW WOW

Vše o pow-wow
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Česká halová POW WOW

Příspěvek od Eagle-Eye »

Co říkáte na POW WOW? Myslím, že velmi vydařená akce, po všech stránkách skvělé prostory, výborná organizace.
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Uplny souhlas, neni co vic dodat.Dokonce me presel vztek i na obsluhu v restauraci :-D Cekam na nejake fotky, napostujte pls, me skoro zadne nevysly
Naposledy upravil(a) Savage dne pon bře 09, 2009 1:05 pm, celkem upraveno 1 x.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
ToVor
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 24
Registrován: pát srp 22, 2008 8:16 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ToVor »

no, bylo to moje první powwow, takže nemám s čím porovnávat, ale podle mně to nemělo chybu
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Mě se tohle pow wow hóódně líbilo. Dostatečný prostor pro tanečníky i diváky, spousta šaten, sprchy.
Naprosto oceňuji také úsilí všech organizátorů - letáčky, plakáty, info o corralu a PSVK, Chodího za tahání věcí a stavbu týpí, krásná surovková "psaníčka" pro děti, nádherné figuríny, hodnotný dar paní majrové na pordopru pow wow (20 tis.), pomoc a totální nasazení Čikaly, Káji Majrové, Hanese, Chodího, Petra Majera, Matosiho a desítek dalších. Klobouk dolů také před našimi ženami, kdy některé z nich ušily jednotlivé díly patchworkové deky, kterou pak Kamča dala dohromady a předali ji jednomu z vylosovaných tradičních můžských tanečníků, také za skvělé buchty a koláče pro Tanečníky a zpěváky.
Prostě bylo vidět, že výše zmiňovaní i ti, na které jsem nejspíš zapomněl (protože nevím, kdo všechno se na tom podílel) s tím měli hromadu práce a věnovali tomu čas ve svém volnu - pro nás pro všechny. Takže ještě jednou díky všem! Bylo dobře strávený víkend.
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Jo, a taky se mi dost líbilo nové hodnocení tanečníků - kdy si vybraní porotci zapsali čísla a body v každém ze tří tanců, + body za kostým. Takže když se mi někdo líbil nejvíc v prvním tanci, dostal 3 body, kdo se mi líbil jako druhý dostal 2, třetí 1 bod - a totéž se dělo i v dalších dvou tancích a hodnocení kostýmu. takže i když někdo mohl při prvním tanci dostat 3 bodya ve druhém neuměl správné kroky třeba crow hopu, tak už nemusel dosat body žádné a dal se tam zapsat jiný tanečník. No a pak se tato hodnocení od vybraných porotců sečetla podle toho, které číslo dostalo kolik bodů, se určili vítězové. Což byla konečně vítaná změna a pokud byli porotci soudní a znalí tance, nemuselo se tak opakovat jako jindy, že by třeba vyhrál tanečník nebo tanečnice, která/ý sice dobře vypadal, měl krásný kostým a tancoval dobře, ale absolutně nezvládal třebacrow hop. Takže mi přišlo fanj, že se brala v potaz všechna hlediska - jak kostým, tak i celkové zvládání jednotlivých tanců (a ne jen omaha/staright dance)
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Koláček
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 27, 2007 2:26 pm
Bydliště: Školní, Lány 27061
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koláček »

Myslím,že tohle powwow se opravdu vydařilo, dostatek místa pro všechny, dobrá nálada a vlastně vše moc vydařené. Takže všem kdo se podíleli a to jakkoliv tak veliké díky!!! Jinak na www.kladenskzdenik.cz v galerii fotky a video!!!

Myslím že jen tak dál!!! Hlavně že jsme si to užili my jako tanečníci i diváci, protože pro ně je to vlastně také!!!
Koláček
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

http://kladensky.denik.cz/zpravy_region ... 90308.html
je to to, co myslel-a koláček. článek klasika.
Já osobně jsem byl nadšenej a mohu jen potvrdit slova zde napsaná. Prostor, organizace, zázemí, málo hluchých míst, pohoda a všeobjímající radost z pohybu a hudby. Děkuju, že jsem mohl být při tom.
Námomóhtóhta
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 220
Registrován: čtv dub 10, 2008 11:04 am

Příspěvek od Námomóhtóhta »

Osni Aihat'a píše: Takže mi přišlo fanj, že se brala v potaz všechna hlediska - jak kostým, tak i celkové zvládání jednotlivých tanců (a ne jen omaha/staright dance)
Už zbývá jen ohodnotit účast a aktivitu soutěžících tanečníků v nesoutěžních tancích.


Co ještě přidat? Úžasný prostor, úžasný prostor a .... úžasný prostor.
A samozřejmě krásné taneční výkony. Jen mne mrzelo, že nejlepší krojovaná tanečnice nesoutěžila. Všimli jste si jí také? Taková krásná stará bělovlasá paní v nepříliš zdobených kožených šatech....
Naposledy upravil(a) Námomóhtóhta dne pon bře 16, 2009 8:15 am, celkem upraveno 1 x.
Kosovo je Srbsko!
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Taky jsme zapomněli pochválit kapely. Zaměřil jsem hlavně na Dead Dog, opravdu jim to šlapalo, zdá se, že zrají jako víno. Byl jsem zvědavý na Wanbli Ohitika. Zezačátku mě překvapili skvělým nástupem, nicméně jsem měl pocit, že jim ke konci docházely trochu síly. White lake, taky dobré, ale někdy se jim trochu sypaly brambory.
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Námomóhtóhta píše: Úžasný prostor, úžasný prostor a .... úžasný prostor.
Prostor k tancování byl opravdu dostačující, dokonce i na GrandEntry bylo kde trsat, ale jestli si tímto chválil halu obecně, tak já mám jiný vkus.
Nejvíc mě štvaly ty uzounký řady na sezení, pokud jsi chtěl jít za někým kdo seděl dále než třetí sedadlo od uličky ( jediné) tak bylo lepší počkat až ho potkáš jinde. A kdyby chtěl divák přispět na Dekový tanc, leda kdyby po výběčích hodil mincí, jinak neměl šanci. To je taky důvod proč se vybralo zhruba stejně jako minulé roky, ikdyž lidí bylo letos víc
yunb ye nah
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned dub 13, 2008 8:07 pm

Příspěvek od yunb ye nah »

souhlasim s vyse uvedenymy...pow-wow bylo velmi prijemne - samozdrejme az na ten BAR a tribunu-je takova trochu japonska

Kapelam to vcelku slapalo,skoda jen ze Gigglies a White Lake nebyly v plnych sestavach....Walden vytasili nove songy - super,nova sila jim dodala energii a chut..jen tak dal - akorat by opravdu nemeli hrat kid song na contest traditional - to je dost fauxpaux
Cangleska vyborni jak posledni dobou vzdy - na contest sou 4 pushupy a nepridava se - alespon sem to nikde neslysel

Tanecniku vcelku dost,ale kdyz vemem tradicni a odecteme kostymy do roku 1950 tak nam jich tam na ten contest moc nezbylo,coz je velka skoda,protoze nekteri z nich sou dobri tanecnici a maji sanci na umisteni,bohuzel ne v takovych kostymech
Mam za to/opravte me nekdo pokud se mylim /ze zavesny bustl - jak ve stare dobe,se pouziva na chicken dance /a to vypada ete trocha inac/ ne na tradicni
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

yunb ye nah píše: Cangleska vyborni jak posledni dobou vzdy - na contest sou 4 pushupy a nepridava se - alespon sem to nikde neslysel
Děkuji za pochvalu, děláme co můžem, ale jsme rádi, když se nám (vzhledem k bydlištím členů kapely a tomu, že dva z nás dělají na směny) podaří potrénovat aspoň jednou za měsíc. No aspoň se snažíme mít jednou za měsíc jednu až dvě nové písně, které pak trénujeme, ať nemáme furt stejný repertoár. Ale máme své oblíbené hity, které dáváme pořád :-) S tím nepřidáváním se - když dáme honor beats a pak tzv. ocásek, kdy s tichým bubnem opakujem refrén, tak to děláme jen u intertribal, ale u soutěžních už ne. Dělávali jsme dříve "ocásky" i u soutěžních, ale pak nám Mára řekl, že u těch se to nedělá.
yunb ye nah píše:Mam za to/opravte me nekdo pokud se mylim /ze zavesny bustl - jak ve stare dobe,se pouziva na chicken dance /a to vypada ete trocha inac/ ne na tradicni
Nejsem si jistý, ale mám dojem, že na některých svých videí z Native pow wow mám i tradiční tanečníky se starým typem bustle, a nejsou to chicken dance, ale nevím, ještě se mrknu.
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
wičaša hayčaša
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 73
Registrován: pát úno 23, 2007 12:42 pm

Příspěvek od wičaša hayčaša »

Kudla,a co ty fotky????????????????????????Furt nic?
stejně jsme všichni wašičuni
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

http://www.huuskaluta.com.pl/home.php na polských stránákách. sice fotky docela o ničem, mín by bylo více, ale aspon něco. videjko nemají
Koláček
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 15
Registrován: úte bře 27, 2007 2:26 pm
Bydliště: Školní, Lány 27061
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koláček »

Jak už jsem psala myslím že to bylo letos velice dobře řešené!!! Prostoru i tanečníků dosti, no je pravda že úzké pěšinky u sedaček byly trochu problém, ale je to hold hala kde sedíte na oprdí a koukáte dvě hodinky na košíkovou... Ale jinak si myslím že dobrý!!! Velký prostor byl výhodou, dost prostoru pro kapely, tanečníky, diváky i prodejce, žádný překážení jeden druhému, myslím že byl i dobrý příspěvek města, no hold zadarmo nic není :? a dnes je každá korunka dobrá!!! Ale fakt moc chválím Čikalu je to prostě šoumen!!! Co více dodat!!! Děkujeme!!!
Koláček
Odpovědět