Použití mušlí

Odpovědět
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: úte zář 29, 2009 4:15 pm

Použití mušlí

Příspěvek od Martin Hill »

chtěl bych se zeptat jestli jde beze strachu z přirovnávání k vymyšleným indiánum stylu Vinnetou nosit:





Obrázek Neuprosna kritika vitana.
Métá?xestse Ohnéssese
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 151
Registrován: stř úno 14, 2007 12:43 pm
Bydliště: Pečky, Kolín

Re: mušle lesního indiána :D

Příspěvek od Métá?xestse Ohnéssese »

zly pejsek píše:chtěl bych se zeptat jestli jde beze strachu z přirovnávání k vymyšleným indiánum stylu Vinnetou nosit
Obávám se, že k vymyšleným indiánům se dá nosit cokoli... a bohužel to je i dost často vidět...
V mušlích se nevyznám, nevím, jestli se nejedná jen o středozemní druh. Ale Vinetou byl Apač a ti snad neměli moc šancí sbírat na pláži mušle ne?
Ale nevím, Vinetoua jsem nečetl, ale jen viděl, takže jsem třeba mimo.
Hó?ótóva nahtsevoneotse, nestseohkesáa? éveévanéhéme.
Hévéése
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Re: mušle lesního indiána :D

Příspěvek od Savage »

Podceňuješ mezikmenový obchod,myslím , že to bylo právě u Apačů kde se těšily velké oblibě inuitské masky.Ale odkud pochází tento druh hřebenatky také netuším.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: úte zář 29, 2009 4:15 pm

Re: mušle lesního indiána :D

Příspěvek od Martin Hill »

Métá?xestse Ohnéssese píše:
zly pejsek píše:chtěl bych se zeptat jestli jde beze strachu z přirovnávání k vymyšleným indiánum stylu Vinnetou nosit
Obávám se, že k vymyšleným indiánům se dá nosit cokoli... a bohužel to je i dost často vidět...
V mušlích se nevyznám, nevím, jestli se nejedná jen o středozemní druh. Ale Vinetou byl Apač a ti snad neměli moc šancí sbírat na pláži mušle ne?
Ale nevím, Vinetoua jsem nečetl, ale jen viděl, takže jsem třeba mimo.
no já jsem to asi špatně napsal ja nechci byt prirovnavan k vinckovi chtel jsem se zeptat jestli je to vhodne u lesnich indianu vím ze pouzivali musle kaurí... ale tenhle druh nevím :) jinak díky za ochotu
Dano
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 90
Registrován: úte úno 06, 2007 10:27 am

Příspěvek od Dano »

Ved si to kludne daj na seba. U lesosov ti nikto hlavu trhat nebude. aspon zatial nie :)
Odpovědět