Kmeny i jednotlivci v ČR

Odpovědět

V jaké části republiky bylíte?

Západní čechy
5
19%
Severní čechy
1
4%
Východní čechy
5
19%
Střední čechy
3
12%
Jižní čechy
1
4%
Praha
1
4%
Severní morava
5
19%
Jižní morava
5
19%
 
Celkem hlasů: 26

Uživatelský avatar
Sukawikasa
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:55 am

Kmeny i jednotlivci v ČR

Příspěvek od Sukawikasa »

Nazdarek, tak trochu se trapim otazkou "kdo odkud jste" kvuli případnému spolecnemu taboreni a pod. A tak me napadlo ze by nemuselo byt od veci vytvorit jaky-si seznam kmenu a priznivcu indianu v cehach a na morave.

Proto toto "hlasování". Rozdělení je to čistě orientacni. Myslim si ze nezalezi na presnem "nazvoslovi" kraju, okresu a mest, ale jde pouze o to vedet zhruba kde se kolik z nas/vas pohybuje a tedy jak planovat pripadna setkani, taboreni apod.
Věřím že to bude ku prospěchu.

Mejte se krásně!!!
Uživatelský avatar
II
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: sob úno 17, 2007 9:33 am
Bydliště: Holešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od II »

a budeš na to společné táboření brát to "nové" týpí??? :wink:
Uživatelský avatar
Sukawikasa
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:55 am

Příspěvek od Sukawikasa »

:lol: ty rejpalku...

Uvidim jak se to osvedci a jak budu vyvolavat pohorseni :wink:
zatim je vse stale ve fazi priprav...
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Mám tak trochu dojem, že éra kmenů víceméně skončila s devadesátými léty minulého století. Nastala éra stále více se specializujících jednotlivců.

Většina takových je na stránkách indiancorralu v sekci "styčné osoby", která je rozdělena právě dle krajů.

Takže asi nic moc nového světoborného se tu nevymyslí.
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Eagle-Eye píše:Mám tak trochu dojem, že éra kmenů víceméně skončila s devadesátými léty minulého století. Nastala éra stále více se specializujících jednotlivců.

Většina takových je na stránkách indiancorralu v sekci "styčné osoby", která je rozdělena právě dle krajů.

Takže asi nic moc nového světoborného se tu nevymyslí.
Souhlasím
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
Sukawikasa
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 08, 2010 9:55 am

Příspěvek od Sukawikasa »

Super! je skvele jak ste tu vsichni uprimni a informovani...(ironie)
HRUZA!!!

Pro ostatni aby vedeli o co jde:
Drive nez jsem toto tema zalozil psal jsem adminovi, Eagle-Eye, soukromou zpravu zda by mi poradil kde takovy seznam sezenu nebo jestli o tom ma prehled. ten me pouze navedl abych tu zalozil toto a nasledne to tu zavrhuje jako "nefunkcni vec" co uz jinde funguje a lepe a je tady naprosto zybtecna!!!

opravdu dekuji za uprimne informace a za to ze jsem nic nedelal zbytecne...(opet ironie)

Mejte se krasne!!!
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Pochopil jsem to tak, že si chceš dát inzerát, že hledáš nějaké kamarády či indiány z okolí.

Nenapadlo mě, že chceš dělat průzkum či seznam kmenů či lidí.

Většina lidí, co tohle dělá je v indiancorralu. Nejlepší je jet na nějakou akci, třeba na valnou hromadu, tam se chodí normálně v civilu, je to třeba ve škole a tak. No a tam přijedeš, zeptáš se a pak už se nějak zorientuješ.

Na poli indiánů u nás je situace už řádku let víceméně neměnná, všechno je zmapované a nových lidí moc nepřibývá, takže možnost že tady někdo objeví Ameriku je docela malá.

Ale neříkám, že nejde najít na inzerát nějaké lidi. Jak jsem se dověděl, jsou i skrytí indiáni, kteří se "oficiálního" dění z jakýchkoliv důvodů neúčastní.
Uživatelský avatar
Kopnuty_konem
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: čtv bře 15, 2007 1:45 pm
Bydliště: Beskydy

Příspěvek od Kopnuty_konem »

Sukawikasa myslim, ze kluci maji pravdu. Jak psal EE, seznam nekterych lidi je na corralovych strankach, tam uz ses asi kouknul a neco malo o vyskytu ti napovi zdejsi seznam uzivatelu. Skryti indiani se ti tady ventilovat nebudou, to uz by nebyli skryti :)
Odpovědět