Výstava v Ostravě

Pozvánky, komentáře, informace, ...
hanes
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte bře 18, 2008 5:31 pm

Výstava v Ostravě

Příspěvek od hanes »

tak tady je pozvánka na výstavu v Ostravě....nejsou tam jen lesáci,ale i něco z plání....fotky pošlu později[/url]
hanes
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte bře 18, 2008 5:31 pm

Příspěvek od hanes »

...tak ještě jednou....:-)
Přílohy
pozvanka.jpg
pozvanka.jpg (172.54 KiB) Zobrazeno 6618 x
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: úte zář 29, 2009 4:15 pm

Příspěvek od Martin Hill »

awe tam prej poveze exponáty. tak se tam pokusím dostat tak abych se s ním sešel.

Konečně něco v ostravě! :twisted:
"Den před večerem nechval, meč chval, až ho vyzkoušíš, děvče až se vdá, led až jej přejdeš a pivo až ho ochutnáš."
Věra Mrozkova
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 27, 2010 4:23 pm

Příspěvek od Věra Mrozkova »

na výstavu se půjdu podívat....nechcete jít někdo se mnou?
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: úte zář 29, 2009 4:15 pm

Příspěvek od Martin Hill »

rád bych ;-) ale za 6dní jedu na tábor
"Den před večerem nechval, meč chval, až ho vyzkoušíš, děvče až se vdá, led až jej přejdeš a pivo až ho ochutnáš."
yunb ye nah
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: ned dub 13, 2008 8:07 pm

Příspěvek od yunb ye nah »

Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Příšerný. Ale celkem hezké vraní "originály" :lol:
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Měl jsem za to, že je to o lesácích a na tom videu jsou samé pláně, to jsou jako ti Pekotové?
Awe
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 11, 2007 7:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awe »

Taky jsem měl za to, že to bude o lesácích... :twisted:
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Co máte, dyť se tam mluví o samejch Mohykánech a jejich šéf Mohykánská Bizoní Palice tam je osobně!
hanes
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte bře 18, 2008 5:31 pm

Příspěvek od hanes »

To bys tam Awe asi musel něco přivézt,aby to mohlo být o lesácích....:-)
Abych to trošku uvedl na pravou míru....trošku jsem se na té výstavě podílel...je rozdělena na lesní sekci,kterou dělal Warapa a pláňáckou,ve které jsem měl prsty já....
Dle mého skromného názoru se jedná o velice povedenou výstavu a když jsem viděl před několika týdny,co tam natočila místní kabelová televize,nebyl bych,být organizátorem této výstavy,dalek od toho,abych je žaloval....
Ten chlapík,co tam sedí v té bizoní čapce je šéf ostravských výstav,který ale nemá s touto výstavou nic společného,je jen šéfem firmy,která pro výstavu poskytla prostory....
Myslím,že jsme se na tom s Warapou a Chodím nadřeli dost na to,aby pak nějaký šulin pouštěl do éteru takové kokotiny....
Awe
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 220
Registrován: ned úno 11, 2007 7:32 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Awe »

hanes píše:To bys tam Awe asi musel něco přivézt,aby to mohlo být o lesácích....:-)
kde je zakopán pes netuším... já jsem s Kamilem byl dohodnutý, že si pro věci přijede, ještě jsem se kvůli tomu okradl o 2dny táboření a jednu noc spánku - nepřijel, prý kvůli nedostatku času. Nabídku že alespoň co poberu dovezu sám vlakem odmítl... do p*dele nikomu lézt a doprošovat se, aby si ty věci co jsem tak pracně chystal a překáží mi v pokoji, odvezl, nehodlám. Btw. poslední komunikace proběhla minulý týden - že prý se omlouvá, že neměl čas to dořešit, ale o zápůjčku věcí zájem má a určitě se ozve...

Omlouvám se za lehce OT osobního rázu :oops: , ale doneslo se ke mě že někdo bez zjevné příčiny prohlašuje nepravdy a špiní tak mé jméno a čest, což je jedna z mála věcí, jež mi opravdu dovede uvést krev do varu... :evil:
hanes
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: úte bře 18, 2008 5:31 pm

Příspěvek od hanes »

...tak to já mám úplně jiné informace...samozřejmě z druhé strany...ale určitě nehodlám pátrat po tom,kdo má pravdu....:-)
Jde to mimo mě....
Nahkohe
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 21, 2010 1:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nahkohe »

Ahoj lidé, tak jsem dostal typ na tuhle diskuzi a rád bych se k tomu také vyjádřil. Jsem členem sdružení, které tu výstavu pořádá, ale v současnosti usiluji o to, abych z celého toho projektu odstoupil, poněvadž je tam pro mě nezdravé ovzduší a je to o něčem jiném, než bylo původně v Radě neradě dohodnuto.
Překvapili mne komentáře tohoto Hanese, který, jak říká, „neví, kde je zakopaný pes“, co se týče Aweho a spol. Osobně jsem slyšel, jak sponzorovi výstavy říkal „ať se na Aweho vyse….“ (to je jeho typický slovník, jak je i z komentářů znát). No budiž, má tam osobní zájmy a sponzorovi lezl do zádi, jak se dalo. Každý si nějak pomáháme. Ale jeho nejsilnější stránkou bude nejspíše arogance, sprostota a neúcta k lidem, kteří mají společné zájmy.
Osobně jsem s ním na toto téma mluvil, takže nepíši nic, co by nevěděl. Mně by to bylo jedno, ale když se snaží shazovat veřejně vinu na druhé a přitom to evidentně zapinkala Ostrava, nemůžu mlčet.
Všechno dobré - Nahkohe
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

A nebylo by lepší se vys... i na tuhle diskuzi?
Na každémk šprochu pravdy trochu a nezúčastněný jedninec z toho stejně moudrý nebude.
Odpovědět