French Hand Drummer

Pokec o všem možném i mimo Indiány
Odpovědět
Uživatelský avatar
JCC
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon říj 08, 2007 4:21 pm
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

French Hand Drummer

Příspěvek od JCC »

no, i takto to může vypadat,...

http://www.youtube.com/watch?v=_AVAl9AurrU
*****Don't eat yellow snow...*****
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: úte zář 29, 2009 4:15 pm

Příspěvek od Martin Hill »

:) :) :)
"Den před večerem nechval, meč chval, až ho vyzkoušíš, děvče až se vdá, led až jej přejdeš a pivo až ho ochutnáš."
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Příspěvek od Savage »

Podivejte se na statistiky toho videa, konkretne na to kde je popularni. :D
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Moc tomu nerozumím, to jakože bubnuje a zpívá dobře nebo špatně?
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

No prostě tak to může vypadat když se běloch snaží zapadnout mezi indiány a je jeko slon v porcelánu a snaží se vypadat velmi "duchovně" - hlavně se pořádně brobubnovat, napojit na Universum a ukázat indiánům, co umím :-) A indoši z něj pak mají prdel, i když se to snaží ve vší slušnosti jim vlastní dusit :-)
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Aha, takže on jako bubnoval blbě?
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Eagle-Eye píše:Aha, takže on jako bubnoval blbě?
No bubnoval ještě v pohodě, zpíval však příšerně, ale na mě to celé působilo tak, že to byl nějaký bělošský ezoterik, který se byl podívat na indiány a chtěl ukázat, že je taky jeden z nich a že je taky duchovně "napojen", včetně malování tváře, a podle jeho výrazu při zpěvu mi to přišlo, jako že ty melodie a "slova" teprve loví, že je nechá přicházet a plynout a pak to z něj jde ven a zpívá. To by odpovídalo i nějakému zmatenému jakožeindiánskému jazyku (připomínajícího apačštinu) během zpívání, mezi slokami.
A když se člověk podívá na další dvě videa, co tam indoši natočili (fancouzský indiánský tanečník a hoch, co che být jako indiáni), tak to dává celistvější obrázek. Ale jestli jsem to dobře pochopil, tak je to někde ve Francii, takže indoši přijeli na návštěvu a asi se i pobavili. Fakt je, když se člověk podívá na ty bělochy, co chodí kolem, tak tam fakt vypadají, jak z jiné planety, jak nějací ufoni nebo sloni v porcelánu. Je vidět, že nás zřejmě ta civilizace posunula značně mimo běžné vnímání světa a fungování v něm.
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
JCC
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon říj 08, 2007 4:21 pm
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JCC »

ale i ten nápěv je krapet podezřelý, ze začátku to zní jako: " Heeeeey, heey babe..." chybí jen UGH AHHH

ty další dvě videa dostatečně popsal Píta...

i když je to v tu chvíli docela LOL, v celku je to smutné, když si uvědomíme, kolik takových zjevení po světě kráčí...
Chlapci bych to asi za zlé neměl, prodává, co nakoupil...
*****Don't eat yellow snow...*****
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Myslím že každý kdo hraje někde u bubnu zná tu situaci, kdy přijde osvícený esoterik a chopí se paličky. Je zajímavé že výsledná píseň skoro ždycky vypadá jako tahle.
Já jen v takové sitaci nevím jestli se můžu smát, dělat že tam nejsu nebo se zahrabat tři metry pod zem
Uživatelský avatar
JCC
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon říj 08, 2007 4:21 pm
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JCC »

Ještě si můžeš započítat coup :D, je to sice hloupé a nepříjemné muset knock-outovat esoterickou bytost, ale zas tím napácháš nejméně zla...

Sorry za takovou blbost...
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

No jsem z toho zmaten trochu, tak když člověk není mystik a rád si něco pěkného vyrobí, mnozí mu spílají do materialistů a když se zase objeví nějaký kovaný esoterik, tak ho taky sepsujou, tak já už fakt nevím, jak je to správně :x
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: úte zář 29, 2009 4:15 pm

Příspěvek od Martin Hill »

Eagle-Eye píše: tak já už fakt nevím, jak je to správně :x
správně v rámci čeho?
"Den před večerem nechval, meč chval, až ho vyzkoušíš, děvče až se vdá, led až jej přejdeš a pivo až ho ochutnáš."
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Sapazi píše:Myslím že každý kdo hraje někde u bubnu zná tu situaci, kdy přijde osvícený esoterik a chopí se paličky. Je zajímavé že výsledná píseň skoro ždycky vypadá jako tahle.
Já jen v takové sitaci nevím jestli se můžu smát, dělat že tam nejsu nebo se zahrabat tři metry pod zem
Taky jsem zažili různě poletující paní asi 50 let věku, během našeho zpívání a bubnování, a taky chlapíka, co se nás patl: "To vy se jako takhle vždycky na sebe napojíte a cítíte, co budete zpívat a zpíváte pak společně, že jo?" "Ne, ta píseń má jasně danou melodii, a buď jsou v ní jen vokály, nebo má i, světe div se, slova", zněla naše odpověď. No, byl trochu zklamán :-)
No jsem z toho zmaten trochu, tak když člověk není mystik a rád si něco pěkného vyrobí, mnozí mu spílají do materialistů a když se zase objeví nějaký kovaný esoterik, tak ho taky sepsujou, tak já už fakt nevím, jak je to správně Mad
Předopkládám, žes to myslel jako vtip. Jinak je rozdíl mezi duchovnem, napojeném na konkrétní tradici, ať už afrických Masajů nebo Vraních indiánů, a esoterikou, která splácává všechno dohromady, bubnuje se na šamanské bubny, každý chce být léčitel a léčit druhé, ale neumí pomoct sám sobě. I když musím říct, že mám teď dost přátel, co z esoteriky vzešli a tak nějak pochopili o co jde, a zaměřili se na konkrétní tradici (v tomto případě jezdí k Černonožcům) a přestali si k tomu doplňovat "duchovní znalosti" z jiných koutů světa. A fakt je, že se do toho ponořili celkem naplno. Někteří esoterici to pochopí a chtějí se učit, jiní se plácají v tom, co mají a pořád něco nového nabalují, ale ve výsledku neumí nic. No, takže vlastně mám některé bývalé esoteriky moc rád :-)
Koneckonců všichni jsme jimi svým způsobem byli a hledali jsme třebas v indiánské kultuře něco, co nám pomůže trochu se naladit jinak.
i když je to v tu chvíli docela LOL, v celku je to smutné, když si uvědomíme, kolik takových zjevení po světě kráčí...
Chlapci bych to asi za zlé neměl, prodává, co nakoupil...
No, a dost indiánů sestejně baví, když vidí záběry z našich táboření, fotky, nebo kanad. dokument Touha stát se Indiánem, natáčený v ČR. V kanadě je tento mezi Indiány celkem profláklý. Ale na druhou stranu skutečně obdivují českou zručnost a znalosti, co se materiální výroby indiánských předmětů týče.


A suma sumárum - když jsou ti lidé u toho šťastní, a nikomu tim neubližují, tak ať si zpívají, bubnují, tancují, malují si kouzelné malby na tvář... :-) Všichni jsme svým způsobem cáklí :-)
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
JCC
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: pon říj 08, 2007 4:21 pm
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JCC »

well said bro!
*****Don't eat yellow snow...*****
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

Esoteriku ani esoteriky bych nezavrhoval, nejsou všichni hlupáci. Chápu, že někteří lidi duchovně hledají a nechtějí se vázat na žádnou konkrétní duchovní tradici.

Má to svoji logiku, každá duchovní tradice je vždy z principu omezená a zabředlá do určitých stereotypů, které právě vytváří ona omezení.

Tím nechcí říct, že striktní následování nějaké konkrétní tradice je špatné, jistě není, má svoji logiku, ale to má syntéza různých náboženství taky.
Odpovědět