Kladno, Praha

Odpovědět
Nurri
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 21, 2011 7:55 pm

Kladno, Praha

Příspěvek od Nurri »

Ahoj,
někdo z okolí Kladna, případně Prahy, kdo by mi poradil v úplných začátcích? Budu ráda za jakýkoliv kontakt na někoho, kdo se indiánům věnuje. Nějaké konkrétní požadavky asi nemám, spíš se přizpůsobím tomu kdo je tu v okolí. Doufám, že na to abych s tím začala nejsem už moc stará větev :lol:
Uživatelský avatar
Spící Medvěd
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 42
Registrován: pát bře 23, 2007 7:37 am
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Spící Medvěd »

O jaké období a kmen by jsi měla zájem ?
Nurri
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 21, 2011 7:55 pm

Příspěvek od Nurri »

Tohle asi nějak konkrétně stanovené nemám, ono líbí se mi toho spousta. Spíš bych právě potřebovala poradit, jaké jsou tu v okolí vůbec možnosti. Já jsem spíš kolektivní typ než solista, takže bych si nerada vybrala něco, čemu se tu nikdo nevěnuje a nejbližší příznivce měla někde na Moravě :) Jak jsem psala, co se indiánů týká, jsem v tom úplný začátečník, takže co se stylu a období týká, budu v tom dost přizpůsobivá. Dřív jsem se věnovala taky nějakým takovým kolektivním koníčkům (bohužel k indiánům jsem se nikdy nějak nedostala) a chybí mi i taková ta komunita a různé společné akce, učení se zase něčeho nového atd atd. Letos jsem se byla druhým rokem mrknout tady na pow-wow a prostě mě to táhne, tak jsem si řekla, že za zeptání nic nedám, jen prostě nevím jak a kde začít :) Případně mail na mě je nurri@seznam.cz
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Ahoj, na stránkách Indian corralu najdeš kontakty na lidi z Prahy a okolí a u jejich jmen je i stručně uvedeno,čemu konkrétně se z indiánské kultury věnují. Tak třeba ti to pomůže. Tady je odkaz:
http://www.indiancorral.cz/cz/index.php ... 43feb719d0
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Nurri
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 21, 2011 7:55 pm

Příspěvek od Nurri »

Děkuju moc, určitě tam mrknu :)
Odpovědět