Vyvěšování obrázků

Než napíšete první příspěvek, přečtěte si pozorně PRAVIDLA DISKUSE. Dále novinky, dotazy, technické záležitosti.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Vyvěšování obrázků

Příspěvek od Eagle-Eye »

V poště se mi začínají hromadit obrázky těch přispěvatelů, kteří nevědí, jak vystavit do fóra obrázek a kteří chtějí, abych jej tam vyvěsil. Bohužel, jsa časově velmi vytížen na to nemám čas. Proto tímto hledám někoho, kdo by byl ochoten čas od času upravit obrázek (změna velikosti), případně doladění barev, jeho nahrání na nějaký hosting a "pověšení".

Případně pokud by byl někdo tak hodný a napsal krátký tutorial, jak upravovat obrázky na požadovanou velikost, jak je nahrát na server (jak si zřídit freehosting atd.). Jak síťově přístupný obrázek vyvěsit tu už je popsané.
Uživatelský avatar
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 465
Registrován: ned úno 04, 2007 2:58 pm

Vkladani obrazku na diskuzi

Příspěvek od Savage »

Tak tedy, obrazek upravime v nejakem editoru na rozumnou velikost napr. 640x480. Ja pouzivam ACDSee coz je prohlizec ktery ma jako nastavbu Photo Canvas-tedy editor ktery mi umoznuje s fotkou vselijak carovat,zmensit, upravit barvy a pod. Ale soucasti Windows je program Malovani ktery pro nase ucely zcela dostacuje.Jak postupovat-pokud je obrazek moc velky-Tlacitko Start/Programy/Prislusenstvi/Malovani. Mame tedy otevrene okno Malovani-v levo nahore zalozka Soubor/Otevrit a najdeme si v pocitaci fotku kterou chcem upravit,kliknem na ni a Otevrit.Meli bychom ji videt v okne Malovani.Kliknem na zalozku Obrazek/Roztahnout ci zkosit a do okenek s % zvolime pozadovane zmenseni.Pokud jsme s vysledkem spokojeni zalozka Soubor/Ulozit jako a ulozime do compu pod zvolenym jmenem.Nyni mame publikovatelny obrazek. V browseru najedem na http://www.nahraj.cz/index.php a zde je napsan postup jak obrazek nahrat na server. Provedeme a zobrazi se miniatura pod niz jsou kody.Me nejak nefunguji :roll: takze kliknout na miniaturu, tim se zobrazi obr v plne velikosti a dale postup podle navodu ktery jak pise Eye tu nekde je.Prijemne postovani.
*****A má ryba vodotěsnou p.del?*****
Uživatelský avatar
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 348
Registrován: stř úno 14, 2007 10:42 am
Bydliště: Hůrka-Jeseník nad Odrou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

A asi není možné to nějak zjednodušit? např.posílat z meilu.Podle těch vašich návodu se mi to prostě nedaří.
na každů sviňu sa někde vaří voda
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Příspěvek od Eagle-Eye »

tom píše:A asi není možné to nějak zjednodušit?
Není. Kdyby to šlo jednodušeji, tak už by to všichni dělali.
tom píše:např.posílat z meilu.Podle těch vašich návodu se mi to prostě nedaří.
Tak se zkus někoho zkušenějšího zeptat, kde je chyba. Každý nezdar má vždy konkrétní příčiny.
Uživatelský avatar
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 348
Registrován: stř úno 14, 2007 10:42 am
Bydliště: Hůrka-Jeseník nad Odrou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

Já za skušenější považuju vás ,ale je pravda ,že nemůžeš vědět co já tu u té klávesnice vyvádím.
na každů sviňu sa někde vaří voda
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 87
Registrován: úte zář 29, 2009 4:15 pm

Příspěvek od Martin Hill »

ja jsem ochotny pristoupit na to ze pokud mi na mail poslete obrazky a tema a text vystavim to tam upravim velikost atd. jsem na pocitaci dlouho a nudim se
"Den před večerem nechval, meč chval, až ho vyzkoušíš, děvče až se vdá, led až jej přejdeš a pivo až ho ochutnáš."
Odpovědět