Laňka

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 1244
Registrován: sob úno 03, 2007 9:44 pm
Bydliště: Brno

Laňka

Příspěvek od Eagle-Eye »

Opět budou dávat v TV film Laňka, v noci ze středy 7.3 na čtvrtek v 0:15 hodin na ČT2. Viz:

Velmi osobní projekt debutujícího scenáristy a režiséra Randyho Redroada se zabývá problémy identity a místa ve společnosti domorodých Američanů. Hrdina příběhu Hunter se podobně jako řada jiných dospívajících cítí osaměle a nedokáže se vzdát dojmu, že se proti němu postavil celý svět. Není to jen tím, že je dítětem ze smíšeného manželství. Otec je běloch a matka je z kmene Čerokí. Od svých současníků žijících v oklahomské rezervaci se Hunter vzdaluje hlavně tím, že je postižen vrozenou hemofilií, což mu občas znemožňuje jednat tak, jak od něj požaduje jeho poněkud nevyrovnaný otec...

Film jsem viděl a je moc hezký. Doporučuji ke zhlédnutí všem.
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

Musím se přidat, i mě se to moc líbilo. Před pár lety jsem to viděl na febiofestu, mělo to zajímavou rešerši: Hunter je indián, hemofilik a navíc v mládí zabil laňku.
není to nejpřesněji,ale nejděte na to,že.
btw. mám to na cd,kdyby něco.tv rip,slušnej
veverka je nesvědomitý zákeřník
Uživatelský avatar
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 348
Registrován: stř úno 14, 2007 10:42 am
Bydliště: Hůrka-Jeseník nad Odrou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

určitě se na něj mrknu dík za tip. A mám dotaz v mládí jsem možná dvakrát shlédl film ČERVENÉ KAPRADÍ nebo se jmenoval TAM KDE ROSTE ČERVENÉ KAPRADÍ bylo to o klukovi co chtěl lovecké psi potom je nějak sehnal lovil s něma mývaly pak mu jednoho zabily a ten druhý pes pošel steskem na jeho hrobu a pak na tom hrobu vyrostlo to kapradí.No prostě nádherný film nevíte o něm někdo,kde by se dal sehnat nebo shlédnout. Byl to myslím film od Dysnyho ale je to snad už dvacet let co jsem ho viděl. takže si nejsem jistý.
na každů sviňu sa někde vaří voda
Siky
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř úno 07, 2007 11:08 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Siky »

Ten film o kapradí si taky pamatuju. Byl jsem tedy ještě opravdu malý škvrně. Jako malej kluk jsem měl moc rád psy, tak vím, že mě to tenkrát taky dojalo.
Taky jsme jako malý děcka ujížděli na Sandokanovi, na poutích jsme si kupovali jeho fotku, hráli jsme si na něj a bylo to dobrodružství. Před nějakým čase to dávali v TV, viděl jsem asi tři díly a nemohl jsem se zbavit pocitu, že je to hrozná hovadina. Kde že je ta romanika mládí.. :(
Uživatelský avatar
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 348
Registrován: stř úno 14, 2007 10:42 am
Bydliště: Hůrka-Jeseník nad Odrou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom »

já bych řek že sandokan byla capina už když jsem ho shlédl poprvé.Ale ten film o těch psech bych fakt ještě jednou shlédl
na každů sviňu sa někde vaří voda
Uživatelský avatar
Witko
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: pon úno 05, 2007 4:21 pm

Příspěvek od Witko »

Kdo máte Spektrum, tak zítra 27.3. ve 21,50 Tanec amerických indiánů.zatím
veverka je nesvědomitý zákeřník
Márty
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 1
Registrován: čtv zář 26, 2013 10:10 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Márty »

Film "Kde roste červené kapradí"
je na Ulozto.cz:
http://ulozto.cz/xEV3czC/kde-roste-cerv ... -czdub-avi
Odpovědět