Severní Čechy, Teplice, Honza...

Odpovědět
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Severní Čechy, Teplice, Honza...

Příspěvek od Honza »

Rád bych poprosil a sehnal kamarády na indiány z Teplicka a okolí, nejsem přímo s Teplic, ale z Bystřan, je mi 33let a pokud si dospělí, prosím ozvi se ... email: tatrankatatanka@seznam.cz
Honza Šádek
Děkuji Vám....
Uživatelský avatar
Spící Medvěd
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel
Příspěvky: 42
Registrován: pát bře 23, 2007 7:37 am
Bydliště: Kladno

Re: Severní Čechy, Teplice, Honza...

Příspěvek od Spící Medvěd »

Honza píše:Rád bych poprosil a sehnal kamarády na indiány z Teplicka a okolí, nejsem přímo s Teplic, ale z Bystřan, je mi 33let a pokud si dospělí, prosím ozvi se ... email: tatrankatatanka@seznam.cz
Honza Šádek
Pláně nebo lesy ?
Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Příspěvek od Honza »

Zjistil sem že to není tak jednoduché jaký indiány dělám, období? Nejsem tak zkušený abych věděl jakou dobu dělám? Z neznalosti dělám atrapy.. Hodně sem toho skazil !Hledám Siouxse kteří korálkovali květiny asi Santee.. Repliky nemám... Vše co sem udělal sem daroval.. Vpodstate dělám dnešní dobu..
Byl sem dlouho v nemocnici, sem nemocný.. a má nemoc mě omezuje.
Sem sám na indiány...
Naposledy upravil(a) Honza dne ned srp 04, 2019 4:37 pm, celkem upraveno 1 x.
Děkuji Vám....
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Honza
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: stř kvě 27, 2009 11:29 am

Jste mým chlebem,do koho se mám zakousnout ?

Příspěvek od Honza »

Savage, dal sem to sem kamarádi, to je nádherné, nebudu vykat…HURÁ SEM MEZI KAMARÁDY A MŮŽU VÁM TYKAT!!!! I KDŽ VÁS NEZNAM, MÁTE DOBROU POVĚST…Vy mě také neznáte, snažím se mít čistou mysl a dobré srdce… A nezkoumám spiritualitu a ani náboženství …Baví mě tvůrčí rozmanitost řemesel Domorodých Američanů. Používám obrázkové písmo, zatím jedno a další jedno od kamarádu s Ekvádoru a mé vymyšlené písmo. Takže používám dohromady tři obrázkové písma.. To první je dobové Dakotové. Vým co znamená, chci tím zdůraznit, naší lidmi chybně uměle vytvořenou civilizaci, odtrhnutou od přírody.
Jsme, NÉ VŠICHNI, škodlivé bakterie země…Od počátku věků je země až dodneška nasáklá AŽ SE TO BOJÍM ŘÍCT …To druhé je okouknuto a schváleno od kamaráda Manua, můžu jej nosit a to třetí je mé vymišlené…
Děkuji vám….. TYKÁM... :shock:
Děkuji Vám....
Odpovědět