raw hide

Odpovědět
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

raw hide

Příspěvek od Píta Ominí »

Oki, sháním pro známého ke koupi hotovou kvalitní (žádné průhledné blány a pod) surovku na ruční bubny. Potřeboval bych tak na 5-10 ručních bubnů (rám bude cca v průměru 40 cm). Tak jestli někdo máte, budu rád, když se mi ozvete.
Díky moc.
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Stále nikdo nemáte žádný raw hide na pordej?
osni@seznam.cz
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Sapazi
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 287
Registrován: čtv úno 15, 2007 9:48 pm
Bydliště: Zrnětín

Příspěvek od Sapazi »

Když budeš potřebovat krávu na parfleše tak se ozvi
Jeleny na bubny nedám
sám mám málo a navíc, zavání to workšopem na natahování bunů, tolik rozšířeným nešvarem :evil:
Ono to není jen tak, vyrobit buben- začíná se získáním kůže, pokračuje se výrobou rámu a to napnutí je jen třešnička na dortu
A prodávat tuhle třešničku nicnetušící veřejnosti, to já považuju za nešvar

Jestli jsem se spletl a kámoš zakládá kapelu o 5-10 handrumerech, at se ozve :D
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Jj, to naprosto souhlasím, že získat buben na workshopu, kde si jen natáhnu hotovou kůži na rám, není úplně ok, když člověk neví, co a práci tomu předchází. Tohle chtěl jeden dědáček z Malorky, co sám bubny vyrábí, ale blbě se jim tam teď shání kůže. Chtěl vyrobit bubny pár ženským tanečnicím slunce, co to sami nesvedou a tak se mě zeptal, jestli nemám možnost sehnat. Chápu tvůj postoj a naprosto ho respektuji. Kravku nechtěl, bál se její tloušťky, tak chtěl jelení. I když já mám buben taky z kravky a jsem spokojený. Ono záleží jestli je letní nebo zimní atd. Ale kravská kůže zní krásně. Každopádně díky za nabídku. Na kravku se ozvu, až ji budu potřebovat já :-)
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Uživatelský avatar
Píta Ominí
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel
Příspěvky: 373
Registrován: pon úno 05, 2007 8:44 pm
Bydliště: Přílepy (u Holešova)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Píta Ominí »

Sháním surovku s epidermem na ruční buben. Potřeboval bych dvě surovková kolca o průměru 50cm, plus nějaké kusy na řemeny. Je to pro mě a pro bráchu na ručáky na round dance, páč můj dědeček buben vydrží po všech těch chýškách užjen chvíli naplý, než se povolí, a to i vmístnosti se stálou teplotou. když byste někdo měli i na třetí buben pro kamaráda do chýšky,budu rád, ale budu rád za cokoliv :-) Tak pokud někdo máte, prosím pište, i s nabádkou ceny. Díky moc. osni@seznam.cz
LBH - Sedící Býk : Custer 1:0
Odpovědět